Ankarada Kalacak Uygun Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Merhaba ben 12 günlüğüne anakraya gitmem gerekiyor. ulustaki oteller uygun olduğunu sölüyorlar oradan Almer Hotel Ankara yı buldum 19 şubatta giriş 4 martta çıkış olacak şekilde sizde 893 lira oluyor sizce değermi gidilirmi ulustaki çoğu otel için iyi değil diyorlar sizin tavsiyeniz ne yönde olur. Almer e rezervasyon yaptırayım mı ? yada daha iyi bir alternetfmi bakayım

juniourfalcon tarafından 28/Oca/18 12:22 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ulus'ta radisson blu var pahalı olabilir 

koray tarafından 28/Oca/18 12:34 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Almer ulus’taki cogu otelden iyidir hatta hepsinden iyidir kizilaya yuruyus mesafesinde ankaranin merkezinde fiyatta iyi dusunme hocam gece bazen ses olabilir ama gormezden gel onlarida :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Almer ulus’taki cogu otelden iyidir hatta hepsinden iyidir kizilaya yuruyus mesafesinde ankaranin merkezinde fiyatta iyi dusunme hocam gece bazen ses olabilir ama gormezden gel onlarida :))

tek gece kalacaktım kızılayda bir otel buldum. iyi duruyordu. gece ses yüzünden kafayı yedim.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Meşrutiyette kiralık evler var, o paraya ev tutarsın. Günlüğün 100 lira diyorlar, 10 günü pazarlıkla tutabilirsin. Düşünürsen pm at telefon numarası vereyim

KotomineKirei tarafından 28/Oca/18 13:00 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

airbnb bunu dene

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

airbnb bunu dene

hocam sen çok yaşa. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

airbnb bunu dene

deneyecem

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Gürkent otelde kaldim geçen aylarda fiyata gore gayet uygundu kizilay ulus arasinda sihhiye ordu evi karsisinda 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
Toplam Hit: 919 Toplam Mesaj: 9
ankara otel