folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Ankara'da Laptop Tamircisi Olan Var Mı?

Ankara'da Laptop Tamircisi Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
    ILKER06 bunu yazdı

mürid bi kahveye bakar ona göre :) ciddiyim  kızılayda bir yerde bulusalım  temizlerim ben  macun bitmişse alır surerım ama bitmemişse gerek bile yok 

Bitmiştir, 6 yıl olmuş neredeyse.

Sanada özel mesaj attım hocam

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B004MOYCKY/ref=redir_mdp_mobile/278-9343474-4165816

Bende de bu var klavyesi değişecek uzun zamandır kablosuz klavyeyle kullanıyorum bulabilir miyiz bi çözüm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@nights_judge muridin kuzeninin isyeri vardi Ankara'da, ben yillar once bir bilgisayar almistim kendisinden (: bi ona sor yabanciya gitme derim.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    olurda bir çılgınlık yapacak olup parçaya ayıracaksan, her vida sökümü için fotoğraflama yap.

hatta varsa alet çantası filan, bunların çok gözlü cepleri oluyor, vidaları bu ceplere koy. bunları kullanarak adım adım söker takarsın.

!! bazı etiketlerin altında vida oluyor.

sökmeye başlamadan önce musluk veya Çeşme gibi yerlere elini dokun.

içeride birde, turuncu renkli esnek kablolar oluyor, bunların takıldığı yuvalarda kimisinde, kablonun kenarına yakın, sağlı sollu sıkıştırma dilleri bulunuyor.

klavyeleri genelde dişler tutuyor, bunları da saatçi tornavidaları ile Sökebilirsin.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bendede dandik bi hp dizüstü var , ekranı cortladı , evde düşmüş olabilir tam bilmiyorum ne oldugunu , bunun ekranı değişsse tahminen kaça patlar

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Son durumu konuya yazdım.

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
Toplam Hit: 3177 Toplam Mesaj: 17
laptop ssd ankara termal macun 2012 temizlik idare