Ankara'da Unity Vb Eğitim Kursları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toglamyth
    toglamyth's avatar
    Erkek

Arkadaşlar istanbulda 3dakademi diye bir yerde çok güzel unity eğitimi buldum fakat bunun ankarada olanı var mıdır? Biraz bakındım ama ankara mahrumiyet bölgesi galiba...

Buradaki öğrenci projelerini çok güzel buldum, ben özellikle tasarım kısmı için bakıyorum, her oyunumda fikir güzel ama tasarım olarak belirli ve kaliteli bir çizgim olmuyor bir türlü, tasarımcı da bulamadığım için kafayı kırıp ben dalacam bu işe...

reklama girer mi bilmiyorum ama eğitim aşağıdaki gibi....

http://www.3dakademi.com/egitimler/unity-3d-oyun-tasarimi-ve-programlama-egitimi/unity-3d-oyun-tasarimi-ve-programlama-egitimi/

www.64bitlabs.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toglamyth
    toglamyth's avatar
    Erkek

İkiteknik diye bir yer buldum arkadaşlar ama nasıl biryer olduğu konusnda bilgim yok. Kalitesi falan nasıldır acaba?

www.64bitlabs.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

kurs falan bilmem ama güzel bir şeyi araştırıyorsun.. türkiyede pek bir atraksiyon yok oyun geliştirme ile ilgili, daha çok muhasebe yazılımları ağırlıkta.. kendini iyi geliştirirsen kısa sürede y.dışında bir firmada çalışabilirsin ve ilerde de kendi firmanı açıp güzel mobil oyunlar geliştirebilirsin. mobilde en çok tutlan şey oyundur, ücretli ücretsiz (reklam içeren) oyunlar yap yap yolla.. bu şekilde çok para da kazanabilirsin. unity3d nin avantajı aynı projeyi birden fazla mobil platform için derlemene izin veriyor. tabii bildiğim kadarıyla ios için yapıyorsan mac OS lazım sana. Bulamazsan bana mesaj at, bilgisayarıma bağlanıp projeni derlersin sonra silersin.. 

kurs olayına gelince, git kursa konuş, sizin hakkınızda hiç bir şey bilmiyorum o yüzden deneme olarak bir tane dersinize girip öyle karar vereceğim dersen kabul ederler, etmezlerse zaten kendilerine güvenemiyorlar demektir.. 

şimdiden kolay gelsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toglamyth
    toglamyth's avatar
    Erkek

eyvallah dostum, oyun basıp basıp atacağım zaten küçük büyük bi çok  fikrim var bakalım, hali hazırda bir tane attım andengine ile yaptım ama grafik tasarım berbat, tasarımdan anlayan orta çalışabileceğim birisini bulamadım, o yüzden kafayı kırıp ben öğreneyim diyorum işte olay bu.. kurslara teefon edeyim bakayım, mail atıyorum bişey dönmüyolar herhalde paraya ihtiyaçları yok...

www.64bitlabs.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek
    toglamyth bunu yazdı

eyvallah dostum, oyun basıp basıp atacağım zaten küçük büyük bi çok  fikrim var bakalım, hali hazırda bir tane attım andengine ile yaptım ama grafik tasarım berbat, tasarımdan anlayan orta çalışabileceğim birisini bulamadım, o yüzden kafayı kırıp ben öğreneyim diyorum işte olay bu.. kurslara teefon edeyim bakayım, mail atıyorum bişey dönmüyolar herhalde paraya ihtiyaçları yok...

Müdür bana telini pm at yarın arattırırım 3d akademiden.Derse misafir olarak girebiliyorsun tabiki.

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toglamyth
    toglamyth's avatar
    Erkek
    buz_mavisi bunu yazdı
    toglamyth bunu yazdı

Müdür bana telini pm at yarın arattırırım 3d akademiden.Derse misafir olarak girebiliyorsun tabiki.

sağolasın hocam vereyim de, ben ankara'dayım istanbulda olsa sorgusuz sualsiz 3dakademiyi seçerdim gibime geliyor. Ankarada Dersleri varsa başka tabii...

www.64bitlabs.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

angaralı çoğaldı forumda hadi hayırlısı

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 912 Toplam Mesaj: 7