folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Anket Sitesi Hazırlama (Uzman Aranıyor)

Anket Sitesi Hazırlama (Uzman Aranıyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

domain ve host  ben alıcam.  sağlam bir anket sitesi istiyorum.   bir bilgisayar bir kez oy kullanmalı. nerden bağlanırsa bağlansın o bilgisayardan mükerrer oy kullanma olmamalı. kendine ,ürününe ,partisine ankete katılmak isteyen sağlam bilgilerini girip admin onayından sonra aktif hale gelebilmeli. sonuçlara admin bile müdahele edememeli. sağlam sonuç oluşturabilmeli .  bu işi yapabilecek arkadaşımız varsa pazarlık vb. konular için pm den görüşebiliriz.

Temel adalettir .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek
    Bahsettiğin gibi bi bilgisayardan sadece bi kere kullanilsin die bişi yok hille olmasin istiyorsn sanırım ama hertürlü hille yapilir :) önüne geçemezsin çok basit yönemlerle hemde ... Ne ip korumasi ne cookies önüne geçebilr :)

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    hdd seri no falan fıstık bişeyler var ama ... imkansız değil gibime geliyor :)

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

yuhh hdd seri nosu kasar. bilmiyorum yapabilecek yiğit varmı

en iyisinden mac adresi kapsamlı bişiy olursa biraz daha akıllıca olur hem kim uğraşcak sürekli oy vermekle ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

mac, hdd no asp veya php ile alamazsınız ben 5 senedir araştırıyorum bu olayı çünkü. active x le veya program kurdurtmalısınız başka türlü zor ki onlarında hileleri var.. en temizi pollemik.com gibi üyelikli bir site yapmak. üyeleride multi üyeliğe karşı takip etmek olay bu. yapacak arkadaşa tavsiyemdir.

ya da bir sms scripti ve sms sunucusu yardımıyla telefon numaralarına etkinleştirme kodu yollatırsın.. böylelikle telefonlarada reklam yapar multi üyeliğinde biraz olsun önüne geçersin 1 taşla 2 kuş vurmuş olursun. verirlerse tc no isteme olayıda yapabilirsin tabiki. resmi bir site olmalı ama.. 

:|
Toplam Hit: 1417 Toplam Mesaj: 5