folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Anneler Günü İçin Tablet Tavsiyesi

Anneler Günü İçin Tablet Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Merhabalar, anneler günü için hediye olarak tablet almak istiyorum ancak hangi tableti alsam bilemedim şimdi, annem genel olarak film,müzik,oyun birde kullanırsa mesajlaşma uygulamalarını kullanır dahada tablete elini sürmez gibi geliyor bana. Uzun zamandır istiyordu zaten canım sıkılıyor falan diye. Neyse, şimdi hocalar hangi tableti almak uygun olur ? ekran çok büyük olmasına gerek yok 7 yada 10 inçlik tabletlerden düşünüyorum. Biraz araştırdım ben samsung un tab3 ve tab4 modelleri uygun gibi duruyorda emin değilim pek o yüzden kulladığınız tavsiye edebileceğiniz bir cihaz varsa beklerim. Fiyat olarak taksitli max 400 tl düşünüyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam bende babama aldim 320 liraya tab 4 aldım 7inc modelini. Sanalpazara bi bak derim

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı

Merhabalar, anneler günü için hediye olarak tablet almak istiyorum ancak hangi tableti alsam bilemedim şimdi, annem genel olarak film,müzik,oyun birde kullanırsa mesajlaşma uygulamalarını kullanır dahada tablete elini sürmez gibi geliyor bana. Uzun zamandır istiyordu zaten canım sıkılıyor falan diye. Neyse, şimdi hocalar hangi tableti almak uygun olur ? ekran çok büyük olmasına gerek yok 7 yada 10 inçlik tabletlerden düşünüyorum. Biraz araştırdım ben samsung un tab3 ve tab4 modelleri uygun gibi duruyorda emin değilim pek o yüzden kulladığınız tavsiye edebileceğiniz bir cihaz varsa beklerim. Fiyat olarak taksitli max 400 tl düşünüyorum.

Film için de kullacaksa 10 inc alman daha dogru olabilir. Tabi bizler söylüyoruz ama, senin cebindeki para da önemli. Bence eminim en iyisini almak ıstıyorsunuz, ki hepimiz öyle isteriz. Kendini zorlamadan alabileceğin markalara bak derim. Samsung tablet konusunda iyidir, ama o fiyata guzel bir modeli varmı bilemiyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Oyun derken Candy Crush tarzı oyunlardan bahsediyorsun sanırım. İyi bir şeyler almana gerek yok bence. 300-400 TL hatta daha da aşağısında modeller bulabilirsin. Bende mesela Turkcell'in hediye ettiği Asus Memopad vardı. Çoğu işimi görüyordu. Buna benzer bir ürün alabilirsin.

Annene sağlıklı uzun ömürler dilerim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

@enesshn18 hocam bende öyle düşünüyorum daha iyisini görene dek şuan aklımda o var.

@cenk88 dediğim gibi tab4 iş görür bi tablete benziyor.

@Delegado_Zero Aynen hocam o tarz oyunlar, Asus modellere bende bakyorumda çoğu bir kaç ay sonra pert olacakmış gibi geliyor bana işlemcilerinden dolayı :D biraz önyargılı davranıyorum ama çevremde hep Samsung modelleri görüyorum. Birde Reeder diye bir marka varda nasıldır bilemedim, Türk markası sanırım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hocam öyle çin malı tablet falan alma da sakın.

Tab 4 iyidir. Ben kullanıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

reeder a7 iq ye bak

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tab 4 10'' 

http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-samsung-galaxy-tab-4-sm-t532-fiyati,3725845.html

ben tab s aldım babam bildiğiniz el koydu resmen günde 4 5 saat okey dönüyor 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tab4 ve reeder a10iq arasında kaldım sizce hangisi ?

http://www.epey.com/tablet/karsilastir/793-3017/samsung-galaxy-tab-4-70_reeder-a10iq/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı

Arkadaşlar tab4 ve reeder a10iq arasında kaldım sizce hangisi ?

http://www.epey.com/tablet/karsilastir/793-3017/samsung-galaxy-tab-4-70_reeder-a10iq/

Şurada birşeyler denilmiş ama burada a10iq mu kast edilmiş yoksa sadece a10 modelimi bilemiyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_84347530/tm.htm

Ben de Tab 4 siyah var. Böyle resimlerde göründüğü gibi değil. Cihaz çok şık. Yanınızda koyduğunuzda, beni al diyor. :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tab4
Toplam Hit: 1266 Toplam Mesaj: 11