folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Antalya'da Bulunan Müritler Biraz Acil..

Antalya'da Bulunan Müritler Biraz Acil..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

merhaba dostlar. manavgat'tayım 1 ay içerisinde antalya merkeze tasınma gibi bi düşüncem var. iş yüzünden biraz ani gelişti. kiralık ev arıyorum ama belli kriterlerim var ev tutarken.. emlakcılık yapan yada eşten dosttan duyan bilen varsa kiralama konusunda yardımcı olabilecek varsa cok güzel olur..

kriter derken şöyle acıklıyım bi adet kedim var evde baktığım. birde özellikle giriş kat yada asansör mutlaka olmalı engelli kayınvalidem var akülü sandalya için kullanılabilir olmalı yani.. anlaşamıcağım bi ev sahibimde olsun istemiyorum. genelde emlakcılar kiraladıktan sonra topu ev sahiplerine attıkları için anlaşılamayacak insanlar cıkabiliyo karsımıza..

not: konu acıyorum cünki ne nedir nasıldır antalya hakkında pek bilgim yok ne yazıkki.. biraz aciliyeti olan bir durum birde.. 

not2: son anda aklıma geldi her türlü taşınıcam kaçarı yok yani yasınma konusundada yardımcı olcak biri olursa daha güzel olur en azından burdan biri kazansın..

burda biyer var kiralık diye adres verseniz bi irtibat verseniz de yeterli. cıkıp bakmaya geleblirim direk..

csabanci tarafından 27/Ağu/19 19:01 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Normal de Antalya da emlak işi yapıyordum ancak şu an otel de çalıştığım için yardımcı olamayacağım.Ancak bütçe ve bölge bilgisi verebilirsen yönlendirici bilgiler verebilir uygun fiyata güzel yerler tavsiye edebilirim.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Normal de Antalya da emlak işi yapıyordum ancak şu an otel de çalıştığım için yardımcı olamayacağım.Ancak bütçe ve bölge bilgisi verebilirsen yönlendirici bilgiler verebilir uygun fiyata güzel yerler tavsiye edebilirim.

olabilidğince makul olursa iyi olur. kira piyasası hakkında bilgim yok dostum sahibindede falan baktığım fiyatlara göre 750-1000 yada en zorlasan 1200 civarı kira verebilmek beni kasmaz bu rakamların üstü biraz kasabilir beni ilk zamanlar..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

Hangi semte ariyorsun evi tanidik biri var 

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Meltem radyo basın sitesinde yaşadım yıllardır şimdi Antalya da nefes alınmıyor bu yüzden döşemealtı na yerleştim engelli ve bakımına ihtiyaç duyulan birinin yaşamına ortaksınız soruyu Antalya da bu şartlarda hangi noktasında yaşayabiliriz gibi algılarsak bir fikrim yok ama belirli kıstasları olabilir derseniz ona görede fikir verilebilir..🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

olabilidğince makul olursa iyi olur. kira piyasası hakkında bilgim yok dostum sahibindede falan baktığım fiyatlara göre 750-1000 yada en zorlasan 1200 civarı kira verebilmek beni kasmaz bu rakamların üstü biraz kasabilir beni ilk zamanlar..

şehir içerisi olabilirse güzel olur adres mekan bilgim pek yok işte önerileriniz olursa önümüzdeki hafta carsamba günü bi dolaşmayı gezmeyi düşünüyorum önerileri dikkate alarak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Meltem radyo basın sitesinde yaşadım yıllardır şimdi Antalya da nefes alınmıyor bu yüzden döşemealtı na yerleştim engelli ve bakımına ihtiyaç duyulan birinin yaşamına ortaksınız soruyu Antalya da bu şartlarda hangi noktasında yaşayabiliriz gibi algılarsak bir fikrim yok ama belirli kıstasları olabilir derseniz ona görede fikir verilebilir..🤨 

söyle söyleyim dostum merdiven cıkmada koluna girdiğimizde bi sorun olmuyo fakat 10 basamaktan sonrasıda bedensel olarak zor olur merdivenden kastım yüksek girişli apartmanlardı. onun dısında dısarı cıktıktan sonra akülü sandalyesi sayesinde günlük işlerini görebilir. asansörlü biyer olursa daha kolay olur tabiki. sahibinden üzerinden bikaç ev baktım tel aracılığıyla görüşme sağladım fakat cevre ve mekan bilgim yok yani ev güzel apartman güzel ama o muhit nasıl onu bilemiyoruz ya o kötü geliyo düşününce. 

sahibinden ve face grupları üzerinden evleri listeledik rut planı yaptım sıradan gezmeyi gözümle görmeyi planlıyorm bikaç güne. 

antalyayı güzel buluyorum kırklareli edirne ve uşak illerinde üniversite tecrübelerimiz tekirdağ da evlilik öncesi yasantımı göze alınca antalya bizim için en yaşanılası yer gibi geliyor. 2 senedir ortalama burdayız bi kötülüğünü bi zorluğunu inanki görmedik üstüne istanbul ve cevrelerine göre cok daha yaşanılası yer gibi geliyo seneler sonra fikrim değişirmi bilemem tabiki ama suan için burası makul geliyo bizim için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

kepezde, kızılarıkta, kütükçü tarafları merkeze biraz uzaktır ama kiralarıda iyidir, kepez devlet hastanesine yakın muhitlerde bulabilirsen toplu taşıma ile heryere gidersin zaten. Merkez muratpaşa civarlarında kiralar yüksek ve fazla sıcak oluyor.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 1318 Toplam Mesaj: 8
antalya manavgat