Antalya'da Hayvanlar Zulüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

buranın neresi olduğunu bulan bilen var mı ?Numarasını bulup tehdit edip küfür edicem orospu çocuklarına.Bu orospu çocuklarına karşı her türlü insanlıktan çıkarım. Rahat bırakmamak gerek bu piç kurularını. Korksunlar

Hümanizm iyi niyet mi ? Bu piç kurularına karşı insanlığımdan çıkarım ve biran olsun tereddüt etmem.Hayvana, çocuğa, kadına, insana işkence yapan ; şiddet gösteren insanlara karşı kesinlikle insanlığımdan çıkarım.

Çünkü insanlık, özgürlük, eşitlik, demokrasi, hak, hukuk gibi kavramlar "yalnızca" onlardan anlayanlara yapılır.

Kimsede kusura bakmasın, ben o kadar medeni değilim

--

ahanda buldum orospu çocuklarını 

http://www.vk2001.com/

imiş.

Ayro tarafından 23/May/13 14:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ne orosğpu çocukları varmış dünyada.

beyzbol sopası sookasım geldi amk piçlerine.

haber yapıyolar bu kadar neresi onu da ifşa etseler ya. belki yakındakiler baskına falan çıkar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

buranın neresi olduğunu bulan bilen var mı ?Numarasını bulup tehdit edip küfür edicem orospu çocuklarına.Bu orospu çocuklarına karşı her türlü insanlıktan çıkarım. Rahat bırakmamak gerek bu piç kurularını. Korksunlar

Hümanizm iyi niyet mi ? Bu piç kurularına karşı insanlığımdan çıkarım ve biran olsun tereddüt etmem.Hayvana, çocuğa, kadına, insana işkence yapan ; şiddet gösteren insanlara karşı kesinlikle insanlığımdan çıkarım.

Çünkü insanlık, özgürlük, eşitlik, demokrasi, hak, hukuk gibi kavramlar "yalnızca" onlardan anlayanlara yapılır.

Kimsede kusura bakmasın, ben o kadar medeni değilim

--

ahanda buldum orospu çocuklarını 

http://www.vk2001.com/

imiş.

Zumsuk belirttiğin yer doğruysa sitede telefon numarası var

0242-439-49-44

Mrk : 0242-439-4944       Gsm : 0532-343-8041

DrKill tarafından 23/May/13 15:50 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Haysiyetsiz piç kuruları sanki patates çuvalına vururmuş gibi vuruyorlar hayvanlara.Sitelerinden belli zaten ne mal oldukları bok gibi özensiz sayfa yapmışlar.

sokoban tarafından 23/May/13 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Şerefsizler. Bu yine fazla bir şey değil, bir de buna bakın: http://www.korkucafe.com/videos/491/k%C3%B6pe%C4%9Fi-d%C3%B6verek-%C3%96ld%C3%BCren-%C3%87ocuklar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/video/video.php?v=2628583048962

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

kısaca o.çocukları

seagate189 tarafından 23/May/13 17:45 tarihinde düzenlenmiştir

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    shadowjedi bunu yazdı

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23343594.asp

İzledim,içim gitti beyler,yazık oradaki hayvanlara.Ne tip bir çare bulunabilir sizce bu duruma?Yarın Antalya Belediyesi ve Antalya veterinerlik işlerini arayıp durumu şikayette bulunmaya niyetim var,sessiz kalmak istemiyorum,ne dersiniz?

BAŞKAN AKAYDIN KINADI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Akaydın da tepkiler üzerine twitter hesabından olayı kınadı. Yaşanan bu olayın herkes kadar kendisinin de kanını dondurduğunu belirten Akaydın, "Emniyetimizle işbirliği halinde konuyla ilgili inceleme başlattık. Umarım başka bir yerde böylesi vahşi görüntülere bir daha rastlamayız" dedi. Akaydın, şöyle dedi:

"Bugün basına yansıyan Duacı Köyü köpek eğitim merkezinde yaşanan olayı bir hayvansever ve insan olarak şiddetle kınıyorum. Olaydan haberdar olur olmaz konuyla ilgili inceleme başlattık. Gereken cezanın ve yaptırımın uygulanacağından kimsenin şüphesi olmasın. Ne Antalya’da ne de başka bir yerde böylesi insanlık dışı bir vahşetin bir daha yaşanmamasını diliyorum."

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hayır demedimmi diyor, hayvana ne demişte  yapmışki

sanki insanla konuşuyor eleman yapılmayacak haysiyetsizliği vicdansılıgı yapıyor

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 2231 Toplam Mesaj: 20