Anti Virus Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

İnternetden indirdiğim şüphelendiğim exeleri filan taratabileceğim portatif bir antivirus yazılımı var mı?

Öncede pc tools doctor spyware kullanıyordum uzun yıllardır da güvenerek kullandım ama en son system driverlerini s.kip attı. Birdaha kurmak istemiyorum açıkcası kurulu birşeyde istemiyorum şöyle cdden çalışan filan portatif birşey yokmu.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

comodo kullanıyorum fena sayılmaz, ücretsiz hemde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Antivirüs kullanmıyorum ve kafam rahat.Kendim antivirüsüm.Sadece güvenilir yerlerden dosya indiriyorum.Tarayıcım en güncel versiyon.Bankacılık işlemleri yaparken daima adres çubuğunu kontrol ediyorum.Başkalarının usb belleklerini taktırmıyorum vs vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Sistem yavaşlamasın diyorsan = Avira Free + Microsoft Security Essentials yada sadece 2 sinden birisinide kurabilirsin.

Sanalcaptan tarafından 17/Oca/14 18:02 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

İşte kurulu antivirus istemiyorum.  Antivirus kullanmayı sevmiyorum öncedende sadece birşeyden şüphelendiğimde aktif ediyordum antivirusu bana tam olarak bu tanıma uyacak sadece şüpheli dosyaları taratacağım zaman aktif edeceğim bir antivirus lazım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

İşte kurulu antivirus istemiyorum.  Antivirus kullanmayı sevmiyorum öncedende sadece birşeyden şüphelendiğimde aktif ediyordum antivirusu bana tam olarak bu tanıma uyacak sadece şüpheli dosyaları taratacağım zaman aktif edeceğim bir antivirus lazım.

O zaman : https://www.virustotal.com/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

O zaman : https://www.virustotal.com/

artı olarak

yüksek boyutlu dosyalar taratmayacaksan virustotal.com un yükleyici ekletinisi var

inidir kur dosyaya sağ tıkla tara de online olarak tarama yapar

https://www.virustotal.com/static/bin/vtuploader2.2.exe

edit:

programı açınca otomatik sistem dosyalarınıda tarama seçeneği varmış yeni gördüm :)

zalimadam tarafından 17/Oca/14 18:24 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

http://i.hizliresim.com/KP5RmO.png

http://www.f-secure.com/en/web/home_global/online-scanner

Siteye gidip Run Now deyin fseasyclean.exe dosyasını tıklayın ve usb nize atın istediğiniz yerde istediğiniz pc taratma yapın.

kasma yapmaz hızlı tarama ve sonuc alırsınız.
    Upload yapmadım orjınal sitesinden indirme linkini verdim
    Bizzat denedim.
    Program türkçe.
    Tıklayın başlata basın yeterli.
    Uyarı olarak pc yiyeniden başlatın derse yeniden başlatmanızı öneririm

Sistem Gereksinimleri
    Minimum donanım gereksinimleri

İnternet bağlantısı Canlı
    İşlemci: Windows XP çalıştıran kabiliyeti
    Hafıza: 512 MB (1 GB önerilir)
    Internet Explorer 6.0 veya üstü
    Desteklenen işletim sistemleri:

Windows 7

Windows 8

Windows Vista

Windows  XP

F-Secure Easy Clean bulur ve Labs tarafından tespit edilen en yaygın virüsleri, solucanları ve casus yazılım birçok zararlı yazılımı kaldırır.
    Çalıştırdığınızda, aynı zamanda bilgisayarda rootkit belirtileri için hızlı bir kontrol yapar ve sonra enfeksiyonları ve zararlı yazılımları kaldırır

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zemana avira.

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı

zemana avira.

zemana basit vb6 kodu ile bypass edilebiliyor :S

ustura tarafından 17/Oca/14 21:05 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
Toplam Hit: 2670 Toplam Mesaj: 10