Antivirüs Programıyla İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rean
    rean's avatar
    Erkek

Outlook express veya Microsoft Outlook gelen maillerden virüs olan mailleri  almadan silmesini istiyorum. Televizyonda internet tv'de  gördüm fakat ben yapamadım.  Adama mesela 70 tane mail geliyor sistem gelen maillerden  virüslü olan mailleri seçip kaldırıyor ve  'Sisteme şu adresten gönderilen mydoom (yada başka bi virüs) virüsü başarıyla kaldırılmıştır' diyip sistemden direk siliyor. Ben bunu norton options kısmında gelen mail kısmını  aktif tutuyorum fakat norton gelen maillleri kontrol etmiyor  ama giden mailleri kontrol ediyor Gelen mailleri  nasıl kontrol ettirebilirim ve sistemden kaldırtırabilirim. Ben bunu diğer  antivirüs programalarıylada uğraştıysamda beceremedim.  

Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler  

111
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Norton 2004 kurman halinde bu olay oluyor...

Bide Nod32 diye bir program var sanırım ondada vardı

Sysmantec in firmasının antispam diye bir programı var onuda incele derim...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rean
    rean's avatar
    Erkek

Kardeş cok sağol dedin programları test edicem fakat ben norton 2004 kurdum   bunu yapamadım norton 2004 incoming kısmını on yani aktif tutuyorum ama bi şekilde çalışmıyor acaba farklı bi şekilde mi çalışyor ama giden mailleri tarıyor  bilen arkaşlar yazarlarsa sevinirim. Adamları imrendim ne kadar güzel e-mail alırken virüs programı virüslü mailleri seçip bunda şu virüs var deyip bundan dolayı kabul etmiyorum diyip bilgisayarlardan siliyor gelmeden.

111
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i0zc
    i0zc's avatar
    Erkek
    www.kaspersky.com

Eğer kafanıza bir taş düştüyse,kafanız taş düşebilecek bir yerde dolaştığınız için suçlu sizsinizdir!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeaDLY
    DeaDLY's avatar
    Erkek
    eğer bu olay bana mutlaka ama mutlaka şart diyorsan hosting firmalarından antivirüs destekli e-mail alanı alıp kendine hesap açarak ( adin@siten.com şeklinde ) gelen virüsleri engelleyebilirsin. alan aldığın sitenin stmp adresini , kullanıcı adı ve şifreni yazarak outlook gibi benzeri programlarla virüsün önüne geçebilirsin.

"oyun bitince sah da piyon da ayni kaba konur"
Toplam Hit: 2091 Toplam Mesaj: 5