AÖF E-Kampüs Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar merhaba  aranızda benim gibi kitaba bağlı çalışmaktan sıkılan çok anlamayan ve görsel anlatım karşısında daha çok başarı elde etmesine rağmen örgün eğitim yerine açıköğretim okuyan arkaşlarıma güzel bir haberim var 
    aranızda belki bilan vardı  belki kullanan yada bilip kullanmayan varsa kesinlikle tavsiye ederim aöf ün e-kampüs sayfasını her ünite göstel olarark anlatılıp ve görsel olarark soru çözümleri yer almakta  bu videoları bu anlatımlı soruları izledikten sonra 
    alıştırma sorularında %90 bir başarı elde ettim. 
    sizlerede tavsiye ederim

https://ekampus.anadolu.edu.tr

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

sistem güzel ama bizim türk insanı soru bölümü chat oalrak kullandığı için insanlarda veri kaybı oluyor malesef diğer bir değişle derslere bakın hoca konuya kaptırmış kendisi bir dengesiz alaksız soru soruyor yada vize sorularından soru soruyor en basit yöntem kitap mp3 indirip dinlemek hatim gibi birşey

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@frekaze: tartışma bölümünü kullanmıyorum zaten aynı soruların cevaplarının nesinin tartışayımda milletle fikir paylaşımında bulunayım adamlar en ince ayrıntısına kadar anlatmış zaten detaylıda soru cevaplarını anlatıyorlar ben açıkçası o tartışma bölümünü kullanmıyorum açmadım bile 
    sonuçta açık uçlu sorularla sınava girmiyoruz ki test usülü  açık uçlu örgün eğitim için dediğin doğru cevap ve sorular tartışılabilir 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Konu dışı ama bende Uİ Bölümünde Uluslararası Ekonomi Politiği dersinin kitabını pdf olarak istiyorum. Yardımcı olacak varsa kitabı buradan pdf olarak paylaşabilir mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Serdar hoş geldin. geçen nickinde banned gördüm eyvah dedim. :) 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Serdar hoş geldin. geçen nickinde banned gördüm eyvah dedim. :) 

Var bir tayfa yeni adminlerden tbt felsefesinden bi haber kuyruğuna basmışız herhalde puntuna kılıfına uydurup 24-48 arada banlıyor boşverdim artık sevinsinler yetki aldık kullanıyoruz diyorlar AB ye göndersinler hepimiz rahatlayalım bende daha girmem böylece bak şimdi bile atabilirler yönetime hakaret deyip 😀 

Toplam Hit: 1959 Toplam Mesaj: 6
aöf aöf ders e-kampüs