folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder AÖF Sınavlarında 4 Yanlış 1 Doğruyu Götürecek

AÖF Sınavlarında 4 Yanlış 1 Doğruyu Götürecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

8 yıldır okuyorum ve hala mezun olamadım. Adalet bölümü... Çalışmaya karar verdim sistem değişti. Bu büyük bir haksızlıktır, 

the man who gets tired after eating a ban
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

devlete para lazım ne kadar çok zorlaştırırlarsa kalma o kadar çok artacak 
    bir de hükümetin  ekonomik anlamda çırpınışkarı söz konusu para lazım bes mes p yüzdne çıktı zaten

Hocam katılmıyorum bu konuda size. Evet devlet birçok durumda vatandaştan para koparmaya çalışıyor ama anadolu üniversitesini ziyaret ederseniz sürekli bir tadilat içinde oldugunu gorursunuz. Bunun nedeni büyük ihtimalle parayı devlete aktarmak istememeleri. En basitinden 2-3 günde bir çiçekler sökülüp yenileri dikilir sürekli bi calısma vardır kampüslerde asfalttır yeni binadır yemekhanedir. Evet burda bir yolsuzluk donuyor olabilir ama onu devlete mal etmek yerine öncelikle üniversite sorgulanmalıdır bence.

Sonuçlar ne zaman acıklanacak bi bilgisi olan var mıdır acaba, bir de bu tek ders sınavı (3 ders olarak revize edildi sanırım) hakkında bilgi verebilecek olan birileri çıkar mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

1001 zorluk? Sınavların hepsinde sınavdan 1 hafta önce çalışıp hiç kalmadan bitirdim okulu. Sayısal loto oynayıp okulu bitirmek mi istiyorsunuz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

1001 zorluk? Sınavların hepsinde sınavdan 1 hafta önce çalışıp hiç kalmadan bitirdim okulu. Sayısal loto oynayıp okulu bitirmek mi istiyorsunuz?

4 yanlış olayı olmadan önce dediğin oluyordu ama şimdi zor hocam. Bildiklerini yapıp bilmediklerinide 5 tane A 5 tane B  vs seçenek olduğunu hesaplayıp sallayınca 50-60 puan yapıyordun rahat.

mkyb tarafından 28/Oca/17 17:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

06/06/2016 tarihi itibariyle mezun olduğuma seviniyorum, kamu yönetiminden mezun oldum, ama açık söylemek gerekirse benim sistemde üniversiteyi bitirememek için çok sağlam yetenek gerekiyordu, şimdi gerçekten bilmiyorsan kalıyorsun anladığım kadarıyla

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

zaten parayla bitirmek üzere kurulu bi sistemi neden bu kadar kastırıyolar anlamıyorum.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 6924 Toplam Mesaj: 67
aöf