Apple Kültür

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    KaRaKuLe bunu yazdı:

gececen o işleri yönetimsiz rektörsüz gerizekalı bir üniversite orası mal gibi gidip bi milyon tane renault fluance alabilecek kadar beyinsiz bir üniversite orası...

Arkadasim anlama sikintin mi var ? İhalesiz almislar diye problem cikmis herkese kuruluyor git arastir. Oturdugun yerden iddalasma benle. Bu gun konustuk kurulmaya basllanmis yavas yavas. Kuruluyor diyorum renodan bahsediyorsun. Sadece anadolu degil, turkiyede uniler bitti. Buyukersen zamaninda saglamdi. Sonra bitti

arkadaşım ben hergün bağlantı halindeyim fen fakültesi dekanlığı ve biyoloji bölümüyle mac kullanan sadewce 1 hoca var orda o da macbook pro almış projeden ihalesiz nasıl alıyorlar orası da bi muamma

neyse tamam bişey demiyorum görürüz yakında

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Sana laf anlatmaya calismayacagim bekleyip gorursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

ipad 2 aldım .  1300 liraya , sırf zyndaki bir açığı kullanabilmek için. 2 gün kullandım sonra geri sattım. Fakat önceden apple nin zihniyetini beğenmediğim için ürününde bir boka yaramayacağını bildiğim için,bunun nedenini konunun dağılmaması için uzunca anlatmayacağım için kısa bir özet düşeyim= Boktan

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    cracker bunu yazdı:

ipad 2 aldım .  1300 liraya , sırf zyndaki bir açığı kullanabilmek için. 2 gün kullandım sonra geri sattım. Fakat önceden apple nin zihniyetini beğenmediğim için ürününde bir boka yaramayacağını bildiğim için,bunun nedenini konunun dağılmaması için uzunca anlatmayacağım için kısa bir özet düşeyim= Boktan

:)

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

cracker bunu yazdı:

bende ipad2 olan biri olarak söylüyorum mükemmel. Banka işlemlerini heryerden hallet, atıyorum etrafa poliçe taşıyacağına git tara ipade at ipadden gerekli belgeleri al. Bilgisayarla uğraşacağına şak diye epostana gelen belgeyi aç. Sonra Garantinin YKB nin programları var anlık borsa takibi, veya ipade özel cep şubesi gibi.

Bildiğin godoman cihazı yani kurumsal anlamda çok işe yarıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

apple'ı uzun uzadıya anlatmaya gerek yok çok basit şöyle tarif etmek gerekir harika tasarım kullanılabilirlik çok çok kaliteli donanım çok kaliteli yazılım bir araya gelse ne olurun cevabı 

piyasada imac, macbook, ipod, iphone ile kıyaslanacak cihaz yok hiç android galaxy s2 bilmem ne demeyin hiç biri kullanım kolaylığı ve tasarım açısından apple a yaklaşamaz

işte öyle
Toplam Hit: 7185 Toplam Mesaj: 67