Apple Mac Mini Alıcam Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Sanal makina olayına açıklık getirelim arkadaşlar. Sanal makinada üzerinde kurduğunuz mac os ile kafadan ekran kartı kullanım olayı sıkıntılı oluyor zaten. Düşünün elinizde GTX970 - 980 veya 10xx serisi ekran kartınız olsun, ne kadar uğraşırsanız uğraşın sana mac os üzerinde bu kartı verimli kullanamazsınız. Kusura bakmayın ama ekran kartını tam verimle kullanamadıktan sonra en kral sanal mac os kursanız ne farkeder :) sanalcı arkadaşlara sesleniyorum... Oturun uğraşın normal bir şekilde kurmaya çalışın, artık eskisi kadar donanım uyumsuzlukları ve kurulum problemleri olmuyor. Daha esnek bir hale geldi artık bazı şeyler. Kurun tadını çıkartın :)

Edit : : :

Kendi donanımı paylaşayım. Ben bu desktop sisteme kurdum USB 3.0 dan tutun Ethernetine kadar wireless kartından tutun ekran kartına kadar ses sürücüsüne kadar tam verimle çalışmaktadır.

MSI Z97A GAMING 6 ANAKART

INTEL I7 4770K İŞLEMCİ

ASUS GTX 980 Tİ DC OC III EDİTİON EKRAN KARTI

16 GB RAM GSKILL

ALC 1150 SES ÇİPSETLİ REALTEK SES KARTI(ONBOARD)

1 TB + 500 GB HDD

128 GB SSD

bu sistemler sorunsuz kullanıyorum. Hackintosh kurulumunda en önemli kriter ilk yükleme ekranını sorunsuz geçebilirseniz genellikle ufak tefek uğraşmalarla kurulum yapabilirsiniz.

AdReNaLiNe tarafından 05/Haz/18 02:27 tarihinde düzenlenmiştir

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

iş bilgisayarı olarak kullanmayacaksan (ben video editing için admıştım mesela bundan, pc'ye taş çıkartır) çok da şart değil bana göre. bir kere os/x'in arayüzünü hiç kullanıcı dostu bulmuyorym ben. film izleme goygoy yapma vs için hala pc kullanırım

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Basligi okuyunca para istiyo sandim :D

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 3067 Toplam Mesaj: 14
apple mac apple