folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Apple Store Hakkında Bilmedikleriniz

Apple Store Hakkında Bilmedikleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bildigim kadarıyla apple store açılacak Türkiye'de de ama büyük ihtimal yerelleştirlecektir. Bu şekliyle açılmasına imkan vermiyorum.

Yurtdışı alışveriş sitelerinin çoğu tr ye ürün yollamaz çünkü bir çoğunda ürün kullanıcıya ulaşmaz ise tekrar yolluyorlar ürünü. Bizim ülkemizdeki bazı çakallar ürünü teslim alıp birde üstüne tekrar yollattırıyorlardı. Bu oaly yüzünden kaç tane güzel ucuza ürün satan sitenin türkiye'ye ürün yollmayı durdurdugunu bilirim. Apple store uluslararası kalitede açılacaksa bizim ülkemizde de aynı durum onların da başına gelecektir.

Daha kafa yapısı olarak adamların seviyesinde değiliz. Bu gidişle o seviyeye ulaşacağımızı da sanmıyorum.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Bizim ülkede olmaz! Biz Türkler rerero. Burda olsa iki günde batırırlar xD

Ne ezik adamlarsınız lan. Size kalsa ülke demokrasiye de hazır değil. Hiç mi Media Markt'a gitmediniz? Aynı anlayış orada da var. Daha büyüktür App Store'dan ama belki tasarımı daha iyi değildir. Akıl fikir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

süpürgeyle döverim :)

süpürge demirden olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    opensource2009 bunu yazdı

Bizim ülkede olmaz! Biz Türkler rerero. Burda olsa iki günde batırırlar xD

Ne ezik adamlarsınız lan. Size kalsa ülke demokrasiye de hazır değil. Hiç mi Media Markt'a gitmediniz? Aynı anlayış orada da var. Daha büyüktür App Store'dan ama belki tasarımı daha iyi değildir. Akıl fikir.

mediamarktta ki göt kadar apple standlarında 10 dk bilgisayarın başında dursan incelemek için dükkanın sahibi sanan bi görevli illa ki ya ters bakmaya yada habire yanında geçmeye, yanında ki cihazı felan düzeltmeye başlar hocam :) bu kurumlarla firmalarla alakalı bişey değil, bizim kendimizle alakalı bişey :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    Türkiyeyi neden bu kadar kötülüyorsunuz ki.. o kadar cahil insanin zaten orada isi ne? Bursa korupark avmde bir mağazalari var gittim, gezdim. orada yazılanin aksine avmde açmışlar.. yazılan her seyi denemedim ama bir kaç gözlemimi paylaşayim.. 2 tane çocuk iPadden oyun oynuyordu, bir müşteri nette geziniyordu, bir çocuk iphone tekrar icat edecekmis gibi kurcalıyordu.. çalışanlar kimseye bir şey demedi.. yalnız kasa olayı yazildigi gibi değil normal kasaya gidip ödemeyi oraya yapıyorsun.. telefon etme vs denemedim ama test için denerim :) sanırım ülkeye göre düzenleniyor mağaza ve hizmet..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı
    Türkiyeyi neden bu kadar kötülüyorsunuz ki.. o kadar cahil insanin zaten orada isi ne? Bursa korupark avmde bir mağazalari var gittim, gezdim. orada yazılanin aksine avmde açmışlar.. yazılan her seyi denemedim ama bir kaç gözlemimi paylaşayim.. 2 tane çocuk iPadden oyun oynuyordu, bir müşteri nette geziniyordu, bir çocuk iphone tekrar icat edecekmis gibi kurcalıyordu.. çalışanlar kimseye bir şey demedi.. yalnız kasa olayı yazildigi gibi değil normal kasaya gidip ödemeyi oraya yapıyorsun.. telefon etme vs denemedim ama test için denerim :) sanırım ülkeye göre düzenleniyor mağaza ve hizmet..

hocam o gittiğin yer apple store değil, ankarada da vardı öyle gordionda vs, orjinal applestore lar değil onlar, apple ürünleri satan yetkili bayi gibi düşünebilirsin onları. nasıl meşhru adıyman çiğköftecisinin açılan her dükkanı aynı kişiye ait değilse o misal.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

cikti da alabiliyosunuz ehehe

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

hocam o gittiğin yer apple store değil, ankarada da vardı öyle gordionda vs, orjinal applestore lar değil onlar, apple ürünleri satan yetkili bayi gibi düşünebilirsin onları. nasıl meşhru adıyman çiğköftecisinin açılan her dükkanı aynı kişiye ait değilse o misal.

hocam mağaza dedim zaten.. yani adamlar kiytiriktan açtığı mağazada bile müşteriye karışmıyor..
Toplam Hit: 3092 Toplam Mesaj: 29