Apple Watch 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek

Apple watch serisinden 2 ile 3 arası gidip gelmekteyim . Sizce 3 alınır mı ? Sim kartılı modelmiş ama Türkiye de uyumlu sim kartı yok :).  Nacizane tavsiyeleriniz nedir ?

Dante_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yurtdışından alacaksan al hocam. 1.600 lira verilmez. Amerika'da 1.170 lira civarına geliyor şuan güncel kur ile.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tüm akıllı saatleri kullandım hepsi günümüz şartlarında pek işe yaramayan makıneler. 

birtek samsung gear s3 diğerlerinden daha kalifiye.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gear s3 dışında akıllı saat almak salaklıktır.

Tahtam eksik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    patata bunu yazdı

Lg g watch r aldım bana göre de diğerlerini almak salaklıktır, sığırlıktır, denyoluktur ve daha bir sürü şey ...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    patata bunu yazdı

:)

iphone için alacaksan apple watch, android için alacaksan android wear sistemli saat. tasarımı alan kişinin göz zevkine kalmış. zenwatch 2 kullanıyorum 6-7 aydır, gayet de memnunum.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam iPhone kullanıyorsa ne yapsın Samsung Gear'ı ? Android telefon kullanan birine Apple Watch al demekle aynı şey sizinki. Gerçi ben akıllı saatlerin ara geçiş teknolojisi olduğunu düşünüyorum hala. Çerçevesiz telefonlar geldi. Sırada bükülebilir telefonlar var. Bükülebilir telefonlarda gelince telefonu saat gibi kolumuza takabileceğiz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Adam iPhone kullanıyorsa ne yapsın Samsung Gear'ı ? Android telefon kullanan birine Apple Watch al demekle aynı şey sizinki. Gerçi ben akıllı saatlerin ara geçiş teknolojisi olduğunu düşünüyorum hala. Çerçevesiz telefonlar geldi. Sırada bükülebilir telefonlar var. Bükülebilir telefonlarda gelince telefonu saat gibi kolumuza takabileceğiz.

Akıllı saat alma, bi boka yaramıyor demek o.

Gear S3 sporcular için harika bir alet. Diğerleri gerçekten bi boka yaramıyor, hava atmak dışında. 

Tahtam eksik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    patata bunu yazdı

Akıllı saat alma, bi boka yaramıyor demek o.

Gear S3 sporcular için harika bir alet. Diğerleri gerçekten bi boka yaramıyor, hava atmak dışında. 

Multi hesap diye mi saçma sapan yorumlarda bulunuyorsun anlamıyorum. Onlarca akıllı saat markasının tüm modellerini kullanıp test ettiğine göre hangisinin nereleri boktan döküman şeklinde falan ekle buraya da bi faydan dokunsun siteye. Biz de birşeyler öğrenelim senden elimizdekinin daha az boktan olanını alırız belki.

DarkSkull tarafından 29/Eyl/17 15:37 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3138 Toplam Mesaj: 9
apple apple watch