Apple WWDC 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

sıfır kurulumu hangi firmware ile yapıyorsunuz hocam orası merak uyandırdı açıkcası :D

Sıfır kurulum derken kurduktan sonra cihazı restore et hocam iTunes üzerinden 

sadece ota üzerinde o yüzden demiştim hocam, anladım zaten :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5S sahipleri yüklemesin derim. Menü geçişleri vs aynı ancak arkaplanda ram kullanımı artmış belli. İnternette gezinirken telefon ram dolu olduğundan can çekişmeye başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=e-ma0n_BsVQ&t=0s

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hafıza doldukça uygulamaların önbelleklerini otomatik silme gelmiş. Hadi iyisiniz 16 GB kullanıcıları iTunes'tan film alır gibi yapmakla uğraşmayacaksınız. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

Biri yardım etsin ne olur ya :) 

Çok kasma ısınma vsvs vardı, takılma sorun vs 

İos 11 Beta'nın .ipsw'sini çektim, Temiz kurulum yaptım 
    Her şey iyi güzel ama şu lanet şey gitmiyor 

Bir müzik açtığında, Safari, Spotify, Youtube,Chrome fark etmez 
    Uygulamayı kapatsak dahi ekran da gördüğümüz müzik paneli kalıyor 
    Kilit ekranında + bildiririm ekranın da gitmiyor, Teli yeniden aç kapa gidiyor 
    Anca o zaman biz bu olmasın diye müzikte mi dinlemeyek ki ? :/ 

Yok mu şunu ekrandan kaldırmanın çağresi :/ 

SS : ;

7

@mkyb hocam bir bak hele sen anlarsın 

Bu bir parodidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Speed

Home tuşu 2 sefer basıp müzik uygulamasını kapatıp birde öyle dener misin ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@Speed

Home tuşu 2 sefer basıp müzik uygulamasını kapatıp birde öyle dener misin ?

Denedim hocam, Tüm kombinasyonları denedim, 

Youtube,Spotify vsvs, 

Müziği aç, Sonra dediğin gib kapat, Olmadı uygulamların hepsini kaldır ( Apple music ) De dahil 
    Gene gitmiyor 

Üstelik şöyle bir sıkıntı var 

SS ; 

Yarım kalıyor, Ekranı aç kapa,bekle et yok 
    Bu ekran görütüsün de yarım duran bu müzik player görüntüsün de o an müzik çalışıyor 
    KAptsam da aynı, Buga giriyor :) 

@mkyb hocam sanırım 10.3'e geri dönme gerek 

- Bluetoth açık, Ama bildirim panelinde tıkladığında kapanmıyor 
    Kapalıyken de bildirim panelinde bluetoth tıkladığımız da kapanmıyor görev görmüyor 

- Müzik bildirimi görüntüsü, Açık uygulama ve müzik olmsa da duruyor,
    Ekran Kiliti veya bildirim panelinden kaybolmuyor,Müzik açıkken var, Kapatınca da var müzik ismi vs yazmıyor görev görmüyor 
    Tüm müzik içeren uygulamalar kaldırıldı ( Appele Music  ) Dahil hala duruyor 

Bu iki sorunlar yüzünden tadım kaçtı hocam 
    10.3'e geri döneceğim sanırım :/ 

Not ; İphone 7 kullanıcısıyım 

Bu bir parodidir.
Toplam Hit: 5625 Toplam Mesaj: 37
apple apple