Appstore Giriş Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ayfon 6 telefonla bir kaç gündür hücresel veri açıkken appstoreye ve internet bağlantısı gerektiren uygulamalara giremiyorum , wifi ile bağlanınca sıkıntı olmuyor , appstore ara ara açılıyor , birkaç güncelleme var yüklenmiyor , internete girişte sıkıntı yaşamıyorum , icloud hesabımdan çıkıp tekrar girdim , ağ ayarlarını sıfırladım fayda etmedi , formattan başka bir önerisi olan varmı

turkcelle görüştüm hattınıza ilgili bir problem görünmüyor dediler

umit tarafından 10/Kas/17 10:16 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Geçen gün benim de böyle bir sorunum oldu.

Ben de Wifi açıkken girmedi Appstore'a Wifi kapattım bağlandı sonra açtım sıkıntı olmadı.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

Geçen gün benim de böyle bir sorunum oldu.

Ben de Wifi açıkken girmedi Appstore'a Wifi kapattım bağlandı sonra açtım sıkıntı olmadı.

sandık açamadım kaç saattir :)

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

benim de aynı şekil de 3-4 gündür wifi den açılmıyor ne appstore ne safari ne de internet uygulamaları ama hücreselden sıkıntı yok.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

aynen burda bi arkadaşta wi fi den bağlanamıyor kapatınca lte den giriyor iphone 6 ile. 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

aynen burda bi arkadaşta wi fi den bağlanamıyor kapatınca lte den giriyor iphone 6 ile. 

bende tam tersi , apple canlı yardıma bağlandım , bazı öneriler söyledi olmadı , en son format dedi , akşam format atıcam sanırım

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

bende tam tersi , apple canlı yardıma bağlandım , bazı öneriler söyledi olmadı , en son format dedi , akşam format atıcam sanırım

ağ ayarları sıfırla aç kapa kısmı reset hiçbiri işe yaramadı olmadı diyecekeleri de bunlardır diye aramadım. bak format demiş hatta yedeği geri yüklemede dedi mi ?

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

ağ ayarları sıfırla aç kapa kısmı reset hiçbiri işe yaramadı olmadı diyecekeleri de bunlardır diye aramadım. bak format demiş hatta yedeği geri yüklemede dedi mi ?

:) aynen

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

up

le le le sakine
Toplam Hit: 1334 Toplam Mesaj: 9
appstore