A.Q Buyum Turkcelin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByOzaN
    ByOzaN's avatar
    Erkek
    Dün gece Cipiares ten int 5 dakika bağlandım atmıyom tam 5 dakka 81 konturden 10 kontur kaldı a.q 'un turkceli canı sıkılıncada kontur siliyo benden . Bide şu Şubuo yokmu ..

Yok imzam falan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bütün GSMleri kullandım asla türkcell kullanmadım çünkü o KAZIKCELL :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    ya bi üyüyüp türkiye için yararlı bir şahıs olursam varya bu turkceli satın alıp adını ykmcell yapacam açılımı (yediğiniz kazıktan memnunmusunuz cell) ne bu a.q ben gidiom telsim almaya ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    A.Q buyum turkcelin

Çok ilgimi çekti bir yere not alayım sonra yayınlarım anlıyan anladı :)

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    gayet normal hatta turkcell kullanıyosan daha da normal.a.q. ben avea kullanıyorum eskiden gprs çok ucuzdu bu aralar bi kez bi bağlandım çok olsa 7-8 sayfa açıp kapamışımdır bi baktım 70 kontörden 5 kontöre inmiş 5 dakka bile sürmedi girip çıkmam halbuki wap desem benim telefonda wap yok merak ettim aradım müşteri hizmetlerini 7kilobaytı 1 kontör demzlermi nasıl şaşırdım kaldım hönk diye

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvettte
    corvettte's avatar
    Erkek
    ya bi ara avea reklamlarında avea hatta geçene 6ay wap bedava diyodu??!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    yaw sikmişim avea yı işte şimdi onların acısını çıkarıyo şerefsizler

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Mesaj pingattack tarafindan 1 Nisan 2006 (Cumartesi) tarihinde yazildi.
    gayet normal hatta turkcell kullanıyosan daha da normal.a.q. ben avea kullanıyorum eskiden gprs çok ucuzdu bu aralar bi kez bi bağlandım çok olsa 7-8 sayfa açıp kapamışımdır bi baktım 70 kontörden 5 kontöre inmiş 5 dakka bile sürmedi girip çıkmam halbuki wap desem benim telefonda wap yok merak ettim aradım müşteri hizmetlerini 7kilobaytı 1 kontör demzlermi nasıl şaşırdım kaldım hönk diye

aga sen ne diyon ya 7 kb 1 kntr turkcellde gprs bağlantısının 60 kb 1 kntr

http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,75200,00.html

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zombi
    Zombi's avatar
    Erkek
    Bi ara aycell diye bi gsm firması vardı.Onu geçmeyin.Neyse onu kullanıyodum faturalı 30 milyon konuşma ücreti 65 milyon vergi geldi :@
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tudRoY
    tudRoY's avatar
    Erkek
    ya sadece gprs de değil konuşmalar filan da pahalılaştı nedir bu çektiğimiz devir oldu sok kazığı nereye kadar girerse devri oldu :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    aga sen ne diyon ya 7 kb 1 kntr turkcellde gprs bağlantısının 60 kb 1 kntr
    WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
    hoca bu bile çok pahalı a.q.ama ben doğru söylüyorum müşteri hizmetlerini aradığımda oradaki kadın söyledi bunu fakat sonradan çok kişinin şikayet ettiğini duydum bilmiyorum belki sonra fiyatları değiştirmişlerdir...

Toplam Hit: 3277 Toplam Mesaj: 11