folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Alacağım Yardım

Araba Alacağım Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    ummeti_bela bunu yazdı

Ben 700 euroya aldim turkiye  piyasasini bilmiyorum.. fiati icin birsey diyemem.. az yakar koklar hatta motoru tas gibidir.. siyah rengini ise gitmek icinkullaniyorum

hoca gurbetçisin sanırım =) sen burda hiç konuşma valla 700 euroya taş gibi araba alıyon burda çıldırtıyon bizi :D:D

Zugzwang
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    smnz bunu yazdı

yuh amk hem eskı kasa 3 yada 2 nesıl oncesı hem 16 bın lira gercekten ınsanlar sayı saymayı bılmıyorlar bu araba bu parayı etmez edecegı 7 8 bın lıradır dahası ısraftır bu araba ıcın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

araç sahibi "sen onu gel bide benim gözümden gör" demiş resmen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Eskişehir plaka. İlk sahibi ise ve eskişehirli değilse 82.000km 99 model araba için az. Yılda ortamala 10-15000 km yapar normal bir aile. 16000 TL de fazla geldi bana. Daha yüksek model bulabilirsin. Tramer kaydına kesinlikle baktır, motor beygir ve tork için teste sok paraya kıyıp. Motoru ölü araba alma.

Errare Humanum Est
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

hocam opel guzldır saglamdır fakat bu arac bu fıyata kesınlıkle alınmaz kerız yerıne koyulursun 16 olmasa daha dusukte olsa alma derım ndn dersen evet oncelıkle opel guzel saglam arac dedım dogru arkasındayım fakat bu motorda alınmaz 1,2 motor bıraz fazla yakar yaz gelıyor malum klıma acıcaksın yokus cıkıp ınıceksın aılenle bınıceksın hersekıllde randıman vermez cok bayılır cok bagırır ve bagırdıgı kadarda yakar araba 85 bın kmde eyw cok guzela am 16 ztn etmez tas catlasa edıcegı fıyat 11 belkı 12 bana sorarsan 12 bıle vermem ama işte neyse 16bını gozden cıkattıysan ne arabalar var bunun alıcaksan 1.4 kasasınız alıcaksın swıng modelı olcak aklına boyle araclar takılırsa pmden sorabılırsın ısım ztn oto tamırcılıgı yardımcı olurum

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 1511 Toplam Mesaj: 16