folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Aldım - Yorumlarınızı Bekliyorum..

Araba Aldım - Yorumlarınızı Bekliyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    Ford Fiesta

yıkılma sakın !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    abı lınk vs caslımıyor kı arabayı gormeedık yazamadık bır yorm...

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek

doomsdaymachines bunu yazdı:
    -----------------------------
    abı lınk vs caslımıyor kı arabayı gormeedık yazamadık bır yorm...
    -----------------------------

araba satıldığı için link yok kaldırılmış. UmutxTR agam o linkten almış.daha sonra satmış.link kalırmı hacı ?

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

hacı ilan kalkmış, bende de clio var, malı görmedim ama o fiyata alabileceğin en iyi araba bence clio (inşllh klima vardır)

ben clionun en çok şehir içindeki atikliğini seviyorum. 30 000 tl lik arabalarla kırmızıda yarışıyorum ama uzun yolda sadece sana yeter (:

onada şkür tabi. benim cliodan en çok şikayetçi olduğum şey motor sesi ve uzun yolda teker sesini içeri veriyor. helede arkada oturan için.

onun haricinde yakıt süper ötesi.,

hayırlı olsuun. bende satacam belki ileride olmadı buraya ilan veririm. Nasip olsa sana verirdim hacı. 2000 model ve alındığı günden beri servisten başka yere gitmedi yağ değişimi dahil buna. kaydı kuyduda var zaten. motor canavar mşllh benimkinin. inşllh seninkide süperdir. Allah ğişmanlık, kaza vermesin

güle güle bin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    hacı senin araba kaç binde? satsan piyasası ne? bize ne olur ? boya ve kaza durumu nedir?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

walla kardeş boya var arabada ama full boya değil parça parça 4-5 yerinde boya var

104000 lerde. 2000 model RNA clio symbol.

walla aklımdan geçen fiyat 10000 tl ama daha satışda değil (: kasa kötü değil ama çokda iyi değil fakat motor kız gibi bence.

gaza bas atlıyo frene bas çakılıyo o misal.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    İlana verirsen birgün, linki görmek isterim hocam. Özellikle araç ticaretinde Allah iyilerle karşılaştırsın ortalık çar çakal dolu.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
Toplam Hit: 8555 Toplam Mesaj: 78