folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 'Araba Döşemesi Kurutmak' Fikir Tecrübe İstiyorum

'Araba Döşemesi Kurutmak' Fikir Tecrübe İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

sa beyler aracımın şöför mahalinden kalorüfer peteği çatladı ve tamire götürebilmek için su ekleyerek yola devam ettim yaklasık 15 lt filan su koydum bu suyun bır kısmı ıcerı aktı dogal olarak bunun bır kısmını bez yardımııyla cektırıdım kış gunu bellı edıyor hala su oldugunu bu suyu döşemeyi çürütmeden ve döşeme değiştirmden(son çare değiştiricem) kurutmanın buharlaştırmanın bir yolu var mı?

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Elektrikli süpürge ile çektirmeyi denedin mi ? 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

hocam iyi bir halı yıkama makinesi bul iyice suyu çek döşemeden. kuruma kısmına pek bişey diyemiyeceğim. biz döşemeleri halı yıkama makinesi ile yıkayıp 1 günde kurtuyorduk yaz gününde.

Hiç bişey bulamazsan döşeme değiştirmek yerine oto bakım/ auto care yazan yerlere git. döşeme temizliği yapıyorlar onlar yardımcı olur (sonax, carwax, dry care, auto king gibi)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fön makinesi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Buharlaştırman gerekiyor arabayı mümkün olan en sıcak yerde muhafaza et, garaj otopark vs bi yer.. AVM kapalı otoparkları idealdir sıcak olur. Onun dışında Elektrikli soba filan yak arabanın içinde kurutmak için.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Fön makinesi ?

Çok kötü kokmaz mı ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

sanayiiye git fırınlı oto boya yapan bi yere de ki akşam siz giderken benm arabayı fırına atıp 50 derece ayarlayı sabah ben size 100 TL vereyim de sabaha git al arabanın her yerini kup kuru bulacaksın bnm sık sık yaptığımbi yöntem arabanın kemikleri ısınıyor :D ahahah

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kuaför yapan biryere git ahtapotu vardır illa ki 1 saatte kurutur verir kusma yapmadan döşemen.

Anti Envato
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3T3HAN
    M3T3HAN's avatar
    Erkek

Camları hafif aralık bırak 

Herşeye rağmen varlığım Türk varlığına armağandır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    kaparike bunu yazdı

Kuaför yapan biryere git ahtapotu vardır illa ki 1 saatte kurutur verir kusma yapmadan döşemen.

+

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

herkese teşekkür ederim oto kuafor deneyeceğim

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 11