folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Araba Fotoğrafçılı İle İlgili Yardım İstiyorum. (Bilgili Ve Deneyimli Arkadaşlardan)

Araba Fotoğrafçılı İle İlgili Yardım İstiyorum. (Bilgili Ve Deneyimli Arkadaşlardan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek

Bikaç foto ekledim ama burdan görünmüyo sebebini anlamadım. İlgilenen arkadaşlar görebilir örnek fotoları.

cCc Gökhan cCc
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Adamın çektiği fotoğraflar flicker gibi sitelere hiç koymuyormu. o sitelerde iso formatı ışıgı lensi nasıl çekildiği yazar. kendine bi hedef koyman güzelde fotoğraflar bana pcde renk cümbüşü yaptılımış sıradan geldi. ama bi fotoğrafçı uzman arkadaş varsa o daha iyi açıklayacaktır.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Adamın çektiği fotoğraflar flicker gibi sitelvere hiç koymuyormu. o sitelerde iso formatı ışıgı lensi nasıl çekildiği yazar. kendine bi hedef koyman güzelde fotoğraflar bana pcde renk cümbüşü yaptılımış sıradan geldi. ama bi fotoğrafçı uzman arkadaş varsa o daha iyi açıklayacaktır.

Adam foto işini yemiş yutmuş çıkartıp kaldığı yerden devam ediyo. Öyle sitelere koymayla falan işi olacağını sanmıyorum. Normalde böyle fotolar başka yerde yapılmaz bi düğün mezuniyet vs fotosu çekemezsin ama araba camiasında  gayet giderli bi yöntemle çalışıyo çokta başarılı google da bakarsanız biçok haberde vs. Görürsünüz kendisini o kadar uzman bi arkadaşım yok malesef o yüzden en son çare buraya açtım belki bişeyler yakalarım diye.

cCc Gökhan cCc
Toplam Hit: 3374 Toplam Mesaj: 14
fotoğrafçılık fotoğraf