folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Araba Koltuğuna Çorba Döküldü

Araba Koltuğuna Çorba Döküldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Merhaba müridler. Arkadaşım çorba yapmış onu almış eve giderken korkunç manzarayla karşılaştım. Koltuğun üzerine şehriye çorbası dökülmüş. Hemen ıslak mendille suyunu falan aldım iyice sildim. Daha sonra bulaşık deterjanı ile iyice ovdum fakat koku kalır bakteri ürer diye çok korkuyorum arkadaşlar. Var mıdır önerebileceğiniz birşeyler ne yapabilirim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oto yıkamacıya götür anlar durumu halleder bodrumda olsan gel yarın halledek :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

oto yıkamacıya götür anlar durumu halleder bodrumda olsan gel yarın halledek :)

Sağolasın hocam yarın yıkamacıya götüreyim internetten araştırınca hep süt konularına denk geldim buda korkuttu haliyle :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Süt hayvansal ürün olduğundan çok dertli ama çorbadan bir şey olmaz. Hatta evde halı yıkama özellikli süpürge varsa Ariel sıvı detarjan koy içine onunla kendinde temizleyebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Süt hayvansal ürün olduğundan çok dertli ama çorbadan bir şey olmaz. Hatta evde halı yıkama özellikli süpürge varsa Ariel sıvı detarjan koy içine onunla kendinde temizleyebilirsin.

Sağolun hocam içim rahatladı rahat uyuyabilirim artık:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Çorba diye hafife alma.

Geçen yıl halıya çorba döküldü. Ben de çok zeki olduğum için hemen pratik düşündüm ve elektrik süpürgesi ile çorbayı iyice çekip halıyı temizledim.

Ardından torbasını çöpe attım, süpürge hortumunu da iyice temizledim.

Birkaç gün sonra süpürgeyi bir çalıştırdım lanet olsun o ne koku. O çorba süpürgenin içine ve diğer filtrelerine motoruna kadar girmiş. Supurgenin içine ne kolonyalar parfümler döktük ama makina çalışınca yine de o pis koku bir şekilde kendini gösterdi hep. Aylarca koktu lanet. Yine de dikkat etmek lazim.

Şehriyeler tane tane görünüyor muydu koltukta :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Çorba diye hafife alma.

Geçen yıl halıya çorba döküldü. Ben de çok zeki olduğum için hemen pratik düşündüm ve elektrik süpürgesi ile çorbayı iyice çekip halıyı temizledim.

Ardından torbasını çöpe attım, süpürge hortumunu da iyice temizledim.

Birkaç gün sonra süpürgeyi bir çalıştırdım lanet olsun o ne koku. O çorba süpürgenin içine ve diğer filtrelerine motoruna kadar girmiş. Supurgenin içine ne kolonyalar parfümler döktük ama makina çalışınca yine de o pis koku bir şekilde kendini gösterdi hep. Aylarca koktu lanet. Yine de dikkat etmek lazim.

Şehriyeler tane tane görünüyor muydu koltukta :D

Bez poşetin içindeydi hocam şehriyeler poşette kalmış sadece suyu duruyordu :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

förbix kullan

şimdiye kadar çıkarmadığı leke görmedim 

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Abidik gubidik içine herşeyi koydukları çorbadansa mutlaka yıkamacıya götür. 

Ezogelin ise mis gibi kokar o şimdi. Silme dursun. 

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tagext bunu yazdı

Ezogelin ise mis gibi kokar o şimdi. Silme dursun. 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

förbix kullan

şimdiye kadar çıkarmadığı leke görmedim 

videodan mı yoksa gerçekte de işe yarıyor mu yorumlar yalan dolan diyordu güvenemedim almadım o yüzden

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1307 Toplam Mesaj: 11
araba koltuğuna yemek döküldü