Araba Multi Medya Arıza Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba herkese. Kia Cerato aracımın multi medyası bozulmuştu bir aydır da servisteydi , 31 mayıs günü verdim servise bugün dayanamadım en sonunda servise gittim dedim ben aramıyorum siz hiç aramıyorsunuz ne oldu ne bitti bi hal dedim. Baktılar araştırdılar daiichi firması yapıyormuş bunun tamirini dedim bir aydır multi medya sizde, servis haziran ayının 6 sında yollamış multimedya yı daiichi firmasına  daiichiyi aradılar, yurt dışından parça siparişi vereceklermiş 15 gün daha süre istiyorlarmış . Dedim önceden neden vermediler, istemiyorum dedim yenisi ile değiştirmesini istiyorum diye servise söyledim. Serviste daiichi firmasına mail atacaklarını söylediler. ne zaman dönüş olur dedim daiichi ne zaman dönerse dediler . Bugünde kia çelik motordan aradılar aynı şeyi söylediler 15 gün süre istiyorlar diye hayır dedim süre yok onlarda daiichi firmasına mail atacaklarını söylediler dönüş yapacakları zaman haber vereceklermiş .Arkadaşlar ben nasıl bir yol izlemem gerek akıl verir misiniz?

Toplam Hit: 1248 Toplam Mesaj: 1
araba araba arıza daiichi multi medya minik ekran