folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Yağmur Yağınca Neden Çalışmaz?

Araba Yağmur Yağınca Neden Çalışmaz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    gkhn bunu yazdı

Benim de yagmur yaginca dizlerdeki agrilarim, yani romatizmam aziyor, buna ne yapmali.

Sana 90.000 km bakım yapılmalı.

aga era var bende biliyosun

geçen debraj bilyası ile çatalı değiştirdim 46 liraya ikisini internetten aldım şanzıman iniyomuş şanzıman indirmesi takması felan 250 ye maal oldu

baskı balata değişirken yine şanzıman iniyomu?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    gkhn bunu yazdı

Benim de yagmur yaginca dizlerdeki agrilarim, yani romatizmam aziyor, buna ne yapmali.

geçen debraj bilyası ile çatalı değiştirdim 46 liraya ikisini internetten aldım şanzıman iniyomuş şanzıman indirmesi takması felan 250 ye maal oldu

iniyor aga. eğer çatalı değişen usta baskı balatayı kontrol etmeden şanzımanı yerine taktıysa bir daha o ustaya gitme.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    gkhn bunu yazdı

iniyor aga. eğer çatalı değişen usta baskı balatayı kontrol etmeden şanzımanı yerine taktıysa bir daha o ustaya gitme.

aga baskı balata idare eder dedi baya ısrar etti değiştirelim diye baskı balatayı amk internete girdim valeo 260 tl baskı balata dedim ilerde biterse değiştiririz yoktan çıktı masraf biliyonmu :)

yoksa usta ısrar etti sökmüşken değiştirelim diye

gıcır sesi geliyodu debiraja basınca çatalya bilya değişince düzeldi

neyse artık onuda ilerde değişiriz :) araba daha 40 binde 60 binde kayış setini baskı balatayı fren balatalarını felan komple yenilerim ben

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

En kötü yolda birakir. Arac zaten cekisten duser baski balatanin bittigini anlarsin yada koku gelir. Triger seti ile v kayisini degismeyi ihmal etme.. Normalde 90.000 km dir ama tabiki yil okarak ta ömrü var. 6 yil gibi. Debriyaja dedigim gibi koku gelir , cekis duser ihmal etme yaptir. Diger turlu uzerine cok fazla yuk bindirir yurursen volan zarar girebilir masraf ×5 olabilir.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 3012 Toplam Mesaj: 15
araba araba çalışmıyor hyundai yağmur accent nem