folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Araç Sensörleri (?) Ön Arka Park Sensoru

Araç Sensörleri (?) Ön Arka Park Sensoru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Öncelik ile konuyu nereye acacağımı bulamadım araç donanımı buda diyip donanım bölümüne acayim dedim :)

Mercedes b180 bir aracım var mürid ve müride arkadaslar. Kendim arabadan hiç anlamam, ehliyetim bile yok. Eşim şöförlüğümü yapiyor sağolsun da biraz da arabayı vuruyor :) sonradan fark ettim aracta sensorler yok

diş görünüşüne göre aldım sport paket miş ama park sensoru yok. Ön Arka park sensoru taktiricağim (hatta varsa yanlara da :p)

geri görüş kamerası var da araç içinde bayan şöför olunca kamera ya cok bakmaya biliyor böyle sesli ve mümkünse 3 boyutlu uyari sistemi düşünüyorum önere bileceğiniz bir marka model ürün vs mevcutmudur ?

tabi bir de ürünün boşa ötmemesi gercek tepki vermesi gibi durumlarda mevcut.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

3 boyutlu kameralı güvenlik sistemi orjinal araç ile almadıysanız çok pahalıya patlar. Ancak ön ve arka park sensörleri hem ekonomik hem de işlevsel bir çözüm olacaktır. Bu konuda internetten biraz araştırırsanız bulunduğunuz bölgede oto sanayilerdeki kaliteli oto elektrikçilerde taktırabilirsiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ben direk şöför olurum :) tabi yol+yemek+ssk+dolgun maaş olursa

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Ben direk şöför olurum :) tabi yol+yemek+ssk+dolgun maaş olursa

şöförsun zaten ne yolu :)

Turkiyede değilim o yuzden calisma izni vs bir şöför bulmak benim icin dert. Eve bakiciya bile cok uğraştım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    GoQaN bunu yazdı

3 boyutlu kameralı güvenlik sistemi orjinal araç ile almadıysanız çok pahalıya patlar. Ancak ön ve arka park sensörleri hem ekonomik hem de işlevsel bir çözüm olacaktır. Bu konuda internetten biraz araştırırsanız bulunduğunuz bölgede oto sanayilerdeki kaliteli oto elektrikçilerde taktırabilirsiniz.

Bizim şirkette pasat ve c180 ler vardi. c180 lerin sensorleri gercekten calisirken pasatin ki carptiktan sonra uyari veriyor du. o yuzden önereceğınız bir marka model var mı diye sormak istedim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Çin malı alma çünkü "R" den "D" ye geçtiğin zaman hala ötüyor.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Park sensörleri insanı şaşırtmaktan başka bir şey yapmıyor. Yerdeki ufacık su birikintisinden lazeri yansıyıp uyarı verebiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Karlı havada bile kar tanecikleri sensörlere geldimi ötüyor bazen :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

up olsun. Gececi tayfa geliyor belki onlardan bir öneri gelir.

Toplam Hit: 804 Toplam Mesaj: 9
araç park sensoru ön arka sensor