Araç Takip Cihazı Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Konu ile ilgili tam bir bilgim olmadığı için kullanan bilen varsa tavsiye ve tecrübe üzerinden sormak istedim

Aracıma takip cihazı almak istiyorum ama üyelikli olanları çokta tercih etmek istemiyorum

Hani direk sadece benim telefonumdan çalışacak aküyle şarj olan ama akü bağlantısı kesilirse kendisi de belirli süre devam edebilen tavsite edebileceğiniz bir cihaz var mıdır.

Bazılarının sanırım motor durduma işlevi falanda varmış ama ilk yukarıda saydığım özellikleri tam oturtmadan o kısımlara girmek istemedim. Her türlü tavsiyeniz değerlidir.

Edit büdüt ;

Elimde azıcık sağlam GPS i çalışan android telefon var eski. Onu bir yerine soksak aracın onu mu kullansak acaba bir program yardımı ile şimdi aklıma geldi

iLLuMiNaTi tarafından 17/Eki/20 16:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Takipteyim. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek

Piranha markasının var hem bireysel hem filo olarak firma ile bir görüş istersen telefon ile olacak iş değil cihaz kontak ile beraber çalışıyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

3 senedir kullandığım hiç sorun yaşamadığım sistem.

https://www.facebook.com/groups/356713958071213 

satıcı arkadaş : https://www.instagram.com/gokigelmez/

gittigidiyor sahibinden filan linkide vardı bakabilirsin.

Detaya gelecek olursak kontorlu sim kart alıp takıyosun cihaza zaten küçük birşey aküye bağlanıyor akü bağlantısı kesilse bile 1 hafta 10 gün filan bataryası dayanıyor. telefon uygulaması ve web uygulaması var üyelik derdi yok tek seferlik alıp kullanıyorsun dediğim gibi 3 senedir aktif şekilde kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. konumu nokta atış tam gösteriyor şaşma filan yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Üyelikli olanları almak istemiyorsan:

Bir tane GPS takip cihazı alacaksın, bir tane de sunucu alıp takip cihazı server'ı kuracaksın. Cihaza sim kart takıp ayarları yapacaksın. Cihaz o server'a bağlanacak. Cep telefonu ile de olur. Cep telefonunu aküden sürekli şarj olacak şekilde bağlaman lazım. Akü bağlantısı sökülse bile telefonun pili gittiği kadar yerini bildirmeye devam eder.

Takip server'ı için önereceğim program: Traccar, Ücretsiz. Uzun süredir kullanıyorum.

Çinden getireceğin cihazların imei'si kayıtsız oluyor. O kayıt işini çinliyle konuşup senin verdiğin imei'yi cihaza yazmasını söylersen sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyorum. Elimde 2 tane imei'i yasaklanmış gps kaldı :) İmei atmaya çalışıyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasiftt
    yasiftt's avatar
    Erkek

mobiliz al derim. arac gostergelerı arac arıza kadar goreılıyorsun. arac kıtlemede dahıl. sakın fıyatına kanıp kopılot alma sakın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

arvento fiyat olarak yüksektir ama çok kaliteli ve sağlamdır.

mobinav gürsel turizm in üretimini ve desteğini verdiği cihazdır

üyelik ücreti yok denecek kadar az hattıda kendileri takıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    designerboyalee bunu yazdı

3 senedir kullandığım hiç sorun yaşamadığım sistem.

https://www.facebook.com/groups/356713958071213 

satıcı arkadaş : https://www.instagram.com/gokigelmez/

gittigidiyor sahibinden filan linkide vardı bakabilirsin.

Detaya gelecek olursak kontorlu sim kart alıp takıyosun cihaza zaten küçük birşey aküye bağlanıyor akü bağlantısı kesilse bile 1 hafta 10 gün filan bataryası dayanıyor. telefon uygulaması ve web uygulaması var üyelik derdi yok tek seferlik alıp kullanıyorsun dediğim gibi 3 senedir aktif şekilde kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. konumu nokta atış tam gösteriyor şaşma filan yok.

hocam sim kart olayı nasıl? Aylık paket felan mı yüklemek gerekiyor. ne kadar ödeme istiyor aylık ? yoksa kontörlü gibi birşey mi ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 1083 Toplam Mesaj: 8
gps