Araç Tavsiye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

70bine kadar full olan sedan sunrooflu km düşük kusursuz bir araç almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? Focus arıyorum baştan beri fakat piyasada bulamadığım için başka araçlara da bakmaya başladım jetta dediler ama onda da yok parça pahalı yakıt tüketim çok vergi çok hantal vs gibi yorumlar gördüm. Ne dersiniz? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

O paraya birinci oncelik hatchback Auris olur. Hem de otomatik dizel olur.

İkinci sirada dizel Fluence olur.

Ucuncu sirada da tuplu civic olur.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

hep derler fransızdan uzak dur diye. 2012 63bin km de tertemiz clio aldım. daha önce megan 2 tecrübemde oldu. şiddetle renault, citröen, peugeot vb markalardan uzak dur derim. tavsiyem;  Wolswagen, audi, bmw, volvo tarzı sağlam araç alman.

bakımları pahalı diyecek olursan. benim clionun hafif bakimi 450tl arkadaşımda audi a3 2013 var onun hafif bakımı 350tl. bakımdır parçadır fazla takılma. hiç kimse kaza yapmak istemez ama 100 ile giderken bir kaza durumunda fluence  içinde mi olmak istersin yoksa Passat içinde mi? bu da araba alma konusunda düşünülmesi gereken bir durum. sonuçta 4 teker üzerinde can taşıyoruz.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

hep derler fransızdan uzak dur diye. 2012 63bin km de tertemiz clio aldım. daha önce megan 2 tecrübemde oldu. şiddetle renault, citröen, peugeot vb markalardan uzak dur derim. tavsiyem;  Wolswagen, audi, bmw, volvo tarzı sağlam araç alman.

bakımları pahalı diyecek olursan. benim clionun hafif bakimi 450tl arkadaşımda audi a3 2013 var onun hafif bakımı 350tl. bakımdır parçadır fazla takılma. hiç kimse kaza yapmak istemez ama 100 ile giderken bir kaza durumunda fluence  içinde mi olmak istersin yoksa Passat içinde mi? bu da araba alma konusunda düşünülmesi gereken bir durum. sonuçta 4 teker üzerinde can taşıyoruz.

Fabia 1.2 tsi DSG Style ilk 10000bin bakımı 700TL ye çıktık hacı.

WV grupta pek ucuz değil yani.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Suzuki vitara bak derim 83bin sifiri bahsettiklerine nal toplatir. Swift aldik 3ay once eski megane aracim yanindan dahi gecemez. İci plastik fakat iscilik ve malzeme kalitesi 3 fomlek ustun fransizlardan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Suzuki nin grand vitara  si hoşuma gidiyor benim yeni kasaların malzeme kalitesi ni ben beğenmedim  birde yeni kasaların  yakıt olarak benzin olması ve az yakması gerçekten de şaşırtıcı bir durum. 

bensiz_aglama tarafından 19/Nis/17 00:01 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam honda pejo vw bmw merso tofaş vb. saya saya gidebiliriz. 

görmüş kullanmış biri olarak asla ama asla alman arabalarından vaz geçme

sadece sürüş zevki için değil , sağlamlık en büyük konfordur. arabana güvenemiyorsan için asla rahat etmez.

düzenli bakım biraz daha maliyetli fakat yolda bırakma olasılıgı daha az.

2015 polo sahibiyim. keşke dediğim tek nokta daha büyük golf alsaydım biraz daha paraya kıyıp.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Hocam suzuki ve japonlarin parcalari fransizlara gore cok daha kaliteli ama kesinlikle bir bmw audi degil. Vitara 80-90 bandinda alinabilinecek en iyi arac lpg uyumlu 4x4 otomatik 6ileri sanziman. Herseyden ote mtor ve sanzuman sorunsuz. Parca ve bakim maliyeti normal cunki yan sanayi parca degil orjinal parcada buyuk farklar olmaz digerleriyle arasinda rutin bakimi 400gbi birsey benim swiftin bemce makul. Disarda 150tlyede yaptiran var. Su anda vitarada 20bin 20ay sifir faiz firsati var. Degerlendirmeni en azindan bir test surusu yapmani tavsiye ederim. Butcemde 30binim daha olsaydi kesinlikle vitara olurdu tercihim swift yerine. Oncesinde megane2 ve corsa sahibiydim. Swift gercekten ikisindende 3 gomlek onde. Sadece 1.2lt atmosferik motor ve otomatik sanzimanla perfirmansi ortada. Ama megane 1.6 corsa 1.7dizeldi bunlarida goz onunde tutmakta fayda var. Yinede focus polo jetta yeni megane bakabilirsin. Bircok farkli secenekte cikacaktir onune. Ama once arastir iyi kotu yanlarina bak beklentilerine bak. Ve en onemlisi iine otur ve deneme surusu yap. Simdiden hayirlisi olsun hocam senin icin kararini bizlede paylas iyi ve kotu yanlariyla

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın konu sahibi de kusura bakmasın kirlilik yaratmamak adına ben de bir araba beğendim gariban style.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-masrafsiz-peugeot-206-dizel-413099899/detay/

linki bu, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bir araçtan beklentim götürüp getirsin ekonomik olsun yedek parça yelpazesi geniş kısmen güvenlik işte.

Toplam Hit: 1260 Toplam Mesaj: 11
otomobil tavsiye