Arac Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Arkadaslar 600-700 bandinda bir arac bakiyorum.

2019 dan eski olmayacak km dusuk olacak. Dolayisi ile clio,kia rio, egea ,peugeot 208, hyundai i 20. Citroen c3  arasinda secim yapmam lazim arabadan anlayanlar tavsiye verirse sevinirim.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

O paraya temiz egea dışında araç bulamazsın. Citroen c-elysee bak bir de c3 zor gibi. Bulduğun da aman abi çiziklerden dolayı boyattım yok efendim kaputa kedi sıçtı deldi kaputu o yüzden değiştirdim diyen adamlardan anca bulursun o da parana yazık olur.

Bence eski model (2015+++) Corolla bak fıstık gibi araba.

Edit: Oha len 750k++ olmuş.... Daha benim aracı alalı 1 ay olmadı 680'e aldım. Bu ne saçma piyasadır arkadaş git 1 saniye boş durma alabildiğin en iyi aracı al hocam. Düşündüğün her milisaniye de senin zararına.

https://www.tahribat.com/forum/arac-alim-satim-hakkinda-tecrubelilerden-yardim-255267

Mart ayının başında 300 bin ₺ para vardı serüven böyle başladı mayıs 4 de 680 bin ₺ ye son buldu var gerisini sen düşün.

Çok ufak bir tavsiye vereyim. Şüpheli aracı kesinlikle görmeye gitme hocam. İl dışına da kesinlikle çıkma eksper paralarımı geri alamadım. Adamlar telefonumu açmıyorlar. Git temiz al hocam. Ekspere soktuktan sonra abi ben aldığımda böyleydi bu firma hep böyle en ufak şeye hasar giriyorlar vs demesinler. Gerçekten şerefsiz haysiyetsiz karaktersiz o kadar çok insan var ki şu araç piyasasında.

MhmdAlmz tarafından 09/Haz/23 09:31 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

hocam 2022 model 8000 kmde c3 var 670 bine

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Sanırım manuel araç bakıyorsun :P Manuel fiyatları hiç bilmiyordum o zaman güzel bir şeyler alırsın gibi.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

5 sene 2012 dizel yaris kullanmıştım geçen 2 ay öncesine kadar. Beni hiç üzmedi. Bahsettiğin segmentler için yaris bakabilirsin diyecektim. 600-700 bandında 1.0 atmosferik motor varmış sadece. Onu da yurtdışında kiralayıp kullanmıştım, gitmiyor. 1.5 hibrit bulabilirsen bütçen dahilinde veya bütçeyi arabanın fiyatına güncelleyebilirsen tavsiye ederim. Toyota üzmüyor genel olarak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

temiz rifter berlingo bulursan kaçırma o fiyatlara ,c3 cactus vs c4 gıbı olanlarından ıse olabılir ,i20 rio aynı segment sanırım kia gec gıder ama guzel arac yanı , egea clio vs hep aynı gibi 

garantili al hocam , letgotoplus vs yerlerden bak , galericiye cakala bırakma ısını 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp 6MT 690.500 TL

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp 6MT 690.500 TL

çok güzel araç bi hanımı ikna edemiyorum.

Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 8
arac