folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Araç Tavsiyesi Bütçe : 70 Bin

Araç Tavsiyesi Bütçe : 70 Bin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

70.000 e alınabilecek en iyi araç polo bence xD. al 70 'e seneye 90. 1.2 TSI mis.

bende de var ama 2017 benimki 95 felan edio yoksa verirdim.

Piyasasi 100 un üzerinde başkan bunun

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

Başkan note serisine baktım da tip olarak hoş değil gibi bagaj hacmi baya genişmis ama ben bekar adamim gerek scenic çok hoş daha önce görmemiştim Aveo da çok hoşuma gidiyor fakat parça problemi ve piyasasının olmayışından yakınıyorlar

tipi değişik benim hoşuma gdiiyor :) ben micra almaya gitmiştim pzarlıkta anlaşamadık. yakında ne var diye baktım note var o an böyle model olduğunu öğrendim çok memnunum tavsiye ederim.

aveoda parça bakım vs vs olarak aklında hiç soru işareti kalmasın hiç bir problem yaşamazsın.

arkadaşımda jazz var ayna kapağı için 1.5 ay bekledi japonyadan gelecek diye.

aveonun motor aksamı komple astra. motorda hiç sorunun olmaz opel batmadıkça.

kaporat ise reno  ford piyasa araçları haricindekilerde nasılsa durumu o.

satış hızı biraz da şans işi. ben bunu gördüğümde adam 1 gün önce koymuş ilana. ertesi günü aldım.

kendim sırf piyasa kontrolü için 1 ay ilana koydum. 2 kişi bakmaya geldi. 15 de mesaj atan oldu..

arkadaşımda da vardı. 4 saatte sattı.

küçük bi yerde yaşıyosan ve satışın hızlı olması senin için önemliyse piyasa modeli almaya mecbursun.

ben 129binde kazasız değişensiz 2 lokal boyalı aldım.2008

arkadaşım bnden 8 bin tl fazla vererek 2 değişen 4 boya 5 bin tramerli 2003 model focus aldı. paket benim full onun orta paket bir de :)

aslında modus almayı çok istiyorum da stoplar çok komik sırf ondan almadım :D

megane 2 bakabilirsin.

peynir ekmek gibi alıp satam ucuz parça yakıt işçilik diyorsan clio 4 al en mantıklısı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Hocam bekarsan fiesta iyi. 2011 1.4 tdc fiesta var bende. Pek sorun çıkaran bir araç değil.  gidip benim gibi trend modeli alma ama. Hala arka camlar otomatik değil aq. Bari onu çevirmeli yapmasalardı. 

Ufak tefek kronik sorunları var.  turbo kronik problemi değil ama  Turbo arıza verirse sıkıntı işte.

İnanılmaz sevenide var. Facebookta fiesta fan grubu var bir tane. Bayağı aktifler. Fiesta piknikleri falan yapıyorlar. Bir sürü yetkili, özel servisten üyeleri falan var.

livane tarafından 22/Haz/20 03:40 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

wh0 tarafından 22/Haz/20 03:59 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı

70bine alınabiliyor mu bu araba yoksa bakıp bakıp ekmek bansın diye mi koydun

mataramasuko tarafından 22/Haz/20 12:21 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

ana-baba aracı olarak bizde 140binde 2004 model otomatik getz var (piyasası 55 civarı sanırım, neler olmuş bu araç piyasasına böyle, bana kalsa edeceği 30..)

bunu satıp üzerine 10-15 koyup, az yakan, piyasası olan, nispeten konforlu, otomatik bir araç düşünüyorlar.

bizler farklı şehirlerdeyiz, emekli karı-koca 2 kişinin kullanacağı bir araç olacak.

bana danıştılar ama piyasadan çok uzağım. konudaki tavsiyelere bakıyordum.

varsa hedef usulü talebimize uygun önerisi olan değerlendirebiliriz.

muaythaist tarafından 27/Haz/20 12:55 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

ana-baba aracı olarak bizde 140binde 2004 model otomatik getz var (piyasası 55 civarı sanırım, neler olmuş bu araç piyasasına böyle, bana kalsa edeceği 30..)

bunu satıp üzerine 10-15 koyup, az yakan, piyasası olan, nispeten konforlu, otomatik bir araç düşünüyorlar.

bizler farklı şehirlerdeyiz, emekli karı-koca 2 kişinin kullanacağı bir araç olacak.

bana danıştılar ama piyasadan çok uzağım. konudaki tavsiyelere bakıyordum.

varsa hedef usulü talebimize uygun önerisi olan değerlendirebiliriz.

sofi otomatik olacaksa o fiyatlara honda,accent era veya elantra 2004 üstü kasalar var onlara bakın derim. otomatik alırken birkaç tane şanzumancıya götürmeyi ihmal etmeyin.

otomatikte çok can yanıyor..

2012 era kullandım 1.5 crdi otomatik çok güzeldi

2001 honda civic otomatik kullandım mükemmeldi

1996 elantra otomatik kullandım fena değildi.

2000 golf4 aldım 8k şanzuman masrafı yaptm halada iflah olmadı zar zor galeriye satmıştm.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Mazda 3 e baktın mı hocam? Sahibi düzgün, aklı başında bir adam bulursan  arabası alınabilir kanaatindeyim. Mazda 3 ün içini falanda bir güzel incelemeni tavsiye ederim. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

focus mk2 mk2.5 mk3 2010-2013 arası. mazda 3de olabilir. piyasası yok diyorlar ama. değeri bilinemeyen araçlardan biri bence

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
Toplam Hit: 5403 Toplam Mesaj: 40
egea tavsiye araç