folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Aracıma LPG Taktırıcam Tavsiye İstiyorum.

Aracıma LPG Taktırıcam Tavsiye İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Opel Corsa 1.4 Twinporta Prins taktırdım. 1 sene oldu sıkıntı yok.

Bilgi Güçtür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam 93 civic SI'da atiker sıralı kullanıyordum. Herhangi bir sorun yaşamadım lpg ile ilgili . İkinci el düşünürsen haber et yardımcı olmaya çalışırım

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayp
    gokayp's avatar
    Erkek

2005 accent aracıma 2008de atiler taktırdım şuana kadar (9yıldır) sorun yaşamadım. babamın 2004 civic taktırdım 6 sene önce şimdiye kadar gazdan benzine bile atma olmadı. lpg.de önemli olan işçilik. izmirde isen çeriler var 6.sanayide işin erbabı kimi götürdüysem pişman olmadı. bulunduğun şehirdeki ustaları araştır. marka konusuna takılma bence.

gP
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

uzman bir lgp servisine gidince zaten hangisinin senin aracınla daha iyi performans sağlayacağını anlatır

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

hocam atiker tak geç diyenlere neden atiker diye sor bence :) 

ürünleri aynı kefeye koymayalım lütfen...

1 - Uyum

2-  Kalite

3- Servis Ağı

4 - Maliyet

bunları araştır...  sonra ulan 200 lira daha verseydim de demezsin..  Benden Sana TAVSİYE...

Daha önce kullandigim aracin birinde atiker vardi hemen hemen ayni km deydi su an kullandigimla hemen hemen ayni zamanlarda lpg takilmisti ama bu aracimdaki brc

Mantik ayni iyi ustaya taktir aracinda lpg ile uyumlu ise sorun yasatmiyorlar

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 2770 Toplam Mesaj: 26
lpg otogaz prins brc landirenzo