folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Aracımı Park Halindeki Başka Bir Araca Vurdum

Aracımı Park Halindeki Başka Bir Araca Vurdum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Ben zaten oylesini hemşerim olarak bile görmem onların yuzundn bize laf geliyo bak.. her toplumun iyisi kötüsü oluyo iste. Ama bu tür şeylerde birine kızdın diye alayina laf etmek veya konuşurken dikkatsiz davranmak doğru değil tabiki. Özür dilemende haksız olmandan değilerdemliligindendir. Geçmiş olsun kaza için kardesim bazen böyle sansissizliklar oluyo iste.

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

3 kere baska arabalara carpıp kactım , sanada tavsiye ederim , bekleme kimseyi anlatamazsın derdini.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben zaten oylesini hemşerim olarak bile görmem onların yuzundn bize laf geliyo bak.. her toplumun iyisi kötüsü oluyo iste. Ama bu tür şeylerde birine kızdın diye alayina laf etmek veya konuşurken dikkatsiz davranmak doğru değil tabiki. Özür dilemende haksız olmandan değilerdemliligindendir. Geçmiş olsun kaza için kardesim bazen böyle sansissizliklar oluyo iste.
    -----------------------------

Hocam sana veya erzuruma laf söylemedim ben ki o bağırıp çağıran adamın kuzenini gayet iyi tanıyorum çok muhteşem bi insan ama kurduğum cümlede söylediğim gibi "babaeskide köpek sürüsü gibiler ". yani hiç bi şekilde başka bölgedeki veya diğer dadaşlarla alakalı bişi söylemedim. yoksa erzurum insanı kötü demiyorum üstelik orada bu davranışlarıyla bu tavırlarıyla barınamayıp buraya göç etmiş insanlar ve aileleri bunlar. daha önce başıma o serseri insanlarla alakalı bi durum geldiğinden biliyorum ne mal olduklarını başkasına bişi dediğim yok yani yanlış anlama lütfen. yada ben kendimi yanlış anlatmış olabilir bundan dolayıda özür diliyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

bende dün fena kar yagıyordurya motorla aşagıya dogru iniyom buz tutmuş yok bi tane salak karı cıktı karı direksiyonu bırakıp hemen aşagıya cöktü neyseki ben hemen motoru yan yatırdım ama kadının araba pert .d benimde dizim  uyuştu bi tek.d kadın yoluna ben yoluma sonra ama bnde ne ehliyet var nede başka bişi her türlü s.... beni.d

Toplam Hit: 5464 Toplam Mesaj: 35