Arama - Sms - Btk Şikayet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocalar,

Şu kombinin bakım zımbırtısı artık intihar eşiğine getiricek. O kadar telefonu engelledimki bu numarayı engelle dedigimde liste dolu diyor. BTK zaten bakmıyor. Gümrük bakanlığı şikayet etmiştim taa şubat ve marttakiler hala yeni kayıt olarak duruyor. Bide karşıma lavugun teki çıktı p.ç gibi konusuyor. Yanımda olsa delik deşik edicem. Nasıl başa çıkabiliriz? Adres belli değil link yok firma belli değil. Resmen Telefon terörü oldular.

numarayıda açıkca yazayım ifşa olsun şirket

0216 234 30 12

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Stres yok.

Açıyorsun telefonu açık bir şekilde tuş kilidini kapatıp cebine koyuyorsun misss

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Stres yok.

Açıyorsun telefonu açık bir şekilde tuş kilidini kapatıp cebine koyuyorsun misss

hocam zevk olsun diye öylede yapıyorum. Ama bazen öyle bir ana denk geliyorki keşke operatör arasa. canlı biri olsa fantazi yapıcam beni kimse aramak istemeyecek. özellikle zamansız arıyorlar. lanet olası telefonda numara engelleme limiti dolmuş

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Hocalar,

Şu kombinin bakım zımbırtısı artık intihar eşiğine getiricek. O kadar telefonu engelledimki bu numarayı engelle dedigimde liste dolu diyor. BTK zaten bakmıyor. Gümrük bakanlığı şikayet etmiştim taa şubat ve marttakiler hala yeni kayıt olarak duruyor. Bide karşıma lavugun teki çıktı p.ç gibi konusuyor. Yanımda olsa delik deşik edicem. Nasıl başa çıkabiliriz? Adres belli değil link yok firma belli değil. Resmen Telefon terörü oldular.

numarayıda açıkca yazayım ifşa olsun şirket

0216 234 30 12

Emniyete dolandırıcılık için aradılar diye şikayet etsen? 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hiç bir şey olmuyor. Dedemi aramışlar klasik banka hesabınızı terör örgütü kullanıyor diye dedemde sizi polise vereceğim deyince direk kapatmışlar. 155 arayıp ihbar etmiş fakat polis biz bir şey yapamayız savcılığa dilekçe verin demiş.

mkyb tarafından 22/Kas/17 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hiç bir şey olmuyor. Dedemi aramışlar klasik banka hesabınızı terör örgütü kullanıyor diye dedemde sizi polise vereceğim deyince direk kapatmışlar. 155 arayıp ihbar etmiş fakat polis biz bir şey yapamayız savcılığa dilekçe verin demiş.

hocam bunlar içinde savcılıkla uğraşmaya gerek yokki. yine devletin aciz bir tarafı. güya yasak var. şöyle haberlerde bi okumuyoruzki kombi telefonun neticesinde eve çağırdı öldürdü vs. gerçi o gelen adama yazık. sahiplerini vurmak lazım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Valla ben bı ara BİMER e yazmayı planlıyorum. Btk ilgilenmiyor, gümrük bakanlığı tinlamiyor diye.

Eğer o da yetmezse change.org da devlet bununla neden ilgilenmiyor, bu ülkenin tek problemi sadece fetö mü diye ama başımıza bela açarız. Bunlar başka yere çekerler kolay hedef olarak hemen bunu paylasani terörist  ilan ederler.

Ben sabırla iktidarın değişmesini bekliyorum. İnş iyi partiden birşeyler çıkar. Başka türlü bir değişim beklemiyorum.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Valla ben bı ara BİMER e yazmayı planlıyorum. Btk ilgilenmiyor, gümrük bakanlığı tinlamiyor diye.

Eğer o da yetmezse change.org da devlet bununla neden ilgilenmiyor, bu ülkenin tek problemi sadece fetö mü diye ama başımıza bela açarız. Bunlar başka yere çekerler kolay hedef olarak hemen bunu paylasani terörist  ilan ederler.

Ben sabırla iktidarın değişmesini bekliyorum. İnş iyi partiden birşeyler çıkar. Başka türlü bir değişim beklemiyorum.

hocam fetöyü işin içine karıştırmadan devlete laf sokmadan açılabilir aslında. Eminim yüzbinlerce katılımcı alırsın. Sırf buradan binlerce kişi çıkar. Bu gidişle bende arıcam. Bide p.çin evlladı 1'e basmasaydın aramazdık diyor. Lan otomatik niye arıyorsunuz diyorum. Banane benmi arıyorum diyor. Telefonda değilde gerçekte bunu söylese feriştahını s....de işte neyse