ARAMIZDA ENGELLER VAR!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    17 Eylüldü hiç unutmam saat 09:00 civari binmistin ya arabama gormustum seni dikiz aynasindan bakip durmustum mahcup gozlerine lakin bilemezdik her ikimizde bambaska bir seylerin varligini. Sonrasi sonrasini biliyorsun iste haber yolladim sana en iyi arkadasinla varmi bir sevdigin diye sen yok baskasi demistin. Ben haber ustune haber habaer ustune haber yolldadým sana ama sen ama sen anan oloacak o karinin aazina baban olacak o hiyarin lafina baktin. Ulan ne vardý bende salak ev istiyosan ev arabaysa araba paraysa para mutluluksa mutluluk hersey yani ama sen ama sen ah be salak kýz naptýn kendýne býlýyormusun al ýste sýldým sený býr kalemde býttýn mahfoldun artýk gorursun bený baskalarýnýn kollarýnda mutlulugu bulmusken cunku sen ve ben býraraya gelemeyýz sýldým býr kalemde unuttum yuzunu ýsmýný býle hýc yasamadým ben o gunlerý ve artýk dimagimda senle iliskin hicbirsey yok!
    Ve kendýme ýspatladým sana hic asik olmadýgýmý cunku asik olsaydým yýkardým dunyayý basina amaaaan bosver dedim hic uzulmedým bile bak hayat benim icin normal suruyor ama sen biraz zorsun artýk......

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bence sen kızı unutamamışsın abi ya.
    Anası babası ne dedi olazmı dedi.
    unutsan konu falan açmazdın böle.
    baya kötü çarpmış kız seni ya.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    Evet abi bencede sen unutamamışsın.Unutan insan böle konuşmaz.nie anası babası ne dedi.Ama boşver be abi bu karı kız olayı çok karışık hiç girip ömrünüzü kısaltmayın yaw.

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Ben sana ne dedim Andam
    Uzak dur böle seylerden,
    Ask adami vurur vururda yine vurur :))
    aman kendine dikkat edesin
    Biliyosunki kendini yipratmaya degmez.

"Hayat kisa degmez bi Kiza"

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    TUGRULBABA bunu yazdı:
    -----------------------------
    17 Eylüldü hiç unutmam saat 09:00 civari binmistin ya arabama gormustum seni dikiz aynasindan bakip durmustum mahcup gozlerine lakin bilemezdik her ikimizde bambaska bir seylerin varligini. Sonrasi sonrasini biliyorsun iste haber yolladim sana en iyi arkadasinla varmi bir sevdigin diye sen yok baskasi demistin. Ben haber ustune haber habaer ustune haber yolldadým sana ama sen ama sen anan oloacak o karinin aazina baban olacak o hiyarin lafina baktin. Ulan ne vardý bende salak ev istiyosan ev arabaysa araba paraysa para mutluluksa mutluluk hersey yani ama sen ama sen ah be salak kýz naptýn kendýne býlýyormusun al ýste sýldým sený býr kalemde býttýn mahfoldun artýk gorursun bený baskalarýnýn kollarýnda mutlulugu bulmusken cunku sen ve ben býraraya gelemeyýz sýldým býr kalemde unuttum yuzunu ýsmýný býle hýc yasamadým ben o gunlerý ve artýk dimagimda senle iliskin hicbirsey yok!
    Ve kendýme ýspatladým sana hic asik olmadýgýmý cunku asik olsaydým yýkardým dunyayý basina amaaaan bosver dedim hic uzulmedým bile bak hayat benim icin normal suruyor ama sen biraz zorsun artýk......
    -----------------------------

kardeşim aşkın ne olduğunu bilmediğini ve hiç yaşamadığını söylediğin zamanları hatırlıyorum da...
    bana olmuşsun gibi geliyor!!!
    bu satırları sen boşu boşuna yazmazsın. kendini birşeylere inandırmaya çalışıyorsun ama yalan!
    kendini kandırma, git bitir işi...
    sonra çok pişman olursun.....

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiaVoLo
    DiaVoLo's avatar
    Erkek
    acı çektikçe aşk daha çok beslenir, beslendikçe yaralar daha çok kanar,kanadıkça daha çok kinlenir ve kinlendikçe daha çok aşık olursun tugrulbaba abi

Beni tutmayın ulan burama geldi dayandı. Beni tutmayın bozarım bu kirli numaranızı Yıllardır öyle çok sömürdünüz, öyle çok kan kusturdunuz ki Ulan bir şarjöre diz çöktürürüm ALAYINIZI!.....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aymeba
    Aymeba's avatar
    Erkek
    engel mi???

Hala yasiyosa..Hala onu görebiliyosan...VE GERCEKTEN seviosan ne duruyon?? engeller olmasa askin önemi nerde kalirdi ki? ve engel dedigin seyler asilicaksa...

Görünmez Bir Mezardir ZAMAN...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Ben ona her ulaşmaya çalıştığımda
    Aramızdaki uçurumu biraz daha derinleştiriyor.
    Sanırım onu severek kaybediyorum.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiaVoLo
    DiaVoLo's avatar
    Erkek
    helal abi yaaaaaaa şiir gibi olmushh...

Beni tutmayın ulan burama geldi dayandı. Beni tutmayın bozarım bu kirli numaranızı Yıllardır öyle çok sömürdünüz, öyle çok kan kusturdunuz ki Ulan bir şarjöre diz çöktürürüm ALAYINIZI!.....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    unuttun mu o günleri??

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 2283 Toplam Mesaj: 10