folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aramızda Hayal Gücüne Güvenen Varsa Buyursun.

Aramızda Hayal Gücüne Güvenen Varsa Buyursun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

Mycity bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir Banka Sokmak İstesem.

Yüksek Seviyede Hack Bilgisi Edinip Sağlam Bir Hacker Olurum Banka Kameralarını Hacklemek İçin

Farklı Bir Maske Kullanırdım Gerçek Yüzle Ayırt Edilemiyecek Tipten

Bolca Spor Yapardım Hem Planı Çizmek İçin Hemde Soygunda En Az Zararla Kaçmak İçin

Bankayı Soyacağımız Günü Cuma Olarak Seçerdim Saati Öğlen Namazını Seçerdim Cuma Namazı Bitim Saatine Kadar Bankayı Soymuş Olmam Gerek

Güvenklik Görevlilerini Kendi Kelepçeleri İle Bir Yere Bağlarım

Alarımın Düğmesini Patlatıp Müdürü Yakalayıp Ana Kasaya Götürürdüm Paraları Alıp Bankanın Kamera Suncu Odasına Girip Kamera Kasetlerini Alıp Sunucuyu Çökertip

Çatıda Bekleyen Helikoptere Koşarım Helikopter Havalandıgında Gözden Uzaklaşıp Parayı Akatarma Ekibinin Bulunduğu Nokataya geldigimde Aşagı Atıp Bende Paraşüt Le Atlayıp

HeliKoptere Havada Turlamasını Söylerdim.

Paraları Yükledikten Sonra Avrupaya Kaçmak İçin Hazırlık Yapacağımız Gözden Uzak Bir Ormanın İçinde 3 5 Gün Kaybolup Olayın Biraz Yatışmasını Bekleyip Sonra Farklı Bir Maske İle Paraları Parçalara Bölüp Tüm Kargo Firmalarından Yurt Dışındaki Adrese Kargolayıp Sonra Malibu İle Kızlarla Parti Verir Kefime Bakardım :D

2. Soygunda Görüşmek Üzere

-----------------------------

hacı madem hackrsın bankanın sitesinden parayı soysana az mantıklı oy yaw .d

Toplam Hit: 5232 Toplam Mesaj: 42