folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Aranıyor - Titanik Batıyor İsimli Kutu Oyunu

Aranıyor - Titanik Batıyor İsimli Kutu Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Çok eski bir kutu oyunu.  İsmi Titanik Batıyor. Yuma oyunun uretiigi bir oyun. Yabanci kaynakli sanirim. The sinking of the titanic olarak da geciyor ismi.. elinde olan var mi? Bu oyunu ariyoruz da. Nereden bulabiliriz. O kadar aradik bulamadik.

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Her tur gemi battıkça yavaş yavaş gemiyi döndürüyordun sonra topladığın kadar insan ve erzakla 10 gün felan hayatta kalmaya çalışıyordun.

ilk kısmıda oyunun gemiden kaçıp milleti toplaya toplaya sandallara gitmekti sanırsam. Bende olmalı, bayadır boardgame koleksiyonu yapıyorum.

karaköyde sahaflarda bulabilirsin veya facebook boardgame satış gruplarına sorabilirsin ama kimse kolay kolay koleksiyonundan çıkartacağı bir oyun değil abi. En temizi sahaf bakman

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

benim bahsettiğim bu

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Burasnı tavsiye etmişler, bi bak istersen.

https://www.facebook.com/groups/BoardGameSalesTurkey/?fref=ts

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

benim bahsettiğim bu

Evet, bu oyun. Yumayı aradım, ellerinde olmadığını söylediler. Bulunduğum yerde sahaf yokki ancak istanbula geldiğimde dolaşmam lazım. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Up!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1389 Toplam Mesaj: 8
oyun vintage titanik kutu oyunu