Arduino Satın Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Istanbulda değilmi bu yer ? @snrhsn  @DrKill

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar Pic mi yoksa Arduino ile mi başlayim. hobi olarak kullanacağım. ilgilendiğim konular frekans bozucular,telsiz sistemleri,radar tarzı sistemler. daha çok elektronik harp üzerinde kendimi geliştirmek istiyorum. 

C10H15N tarafından 06/Mar/16 18:38 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arkadaşlar Pic mi yoksa Arduino ile mi başlayim. hobi olarak kullanacağım. ilgilendiğim konular frekans bozucular,telsiz sistemleri,radar tarzı sistemler. daha çok elektronik harp üzerinde kendimi geliştirmek istiyorum. 

elektronik harp ile uğraşacaksan hiç vakit kaybetmeden matlab, manyetik alan-dalga-anten teorisi,fpga öğrenmekle başla

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    sandman bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

elektronik harp ile uğraşacaksan hiç vakit kaybetmeden matlab, manyetik alan-dalga-anten teorisi,fpga öğrenmekle başla

Anladım. Hocam bilgi için teşekkürler. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

@YeniHarman abi bilgisayarım W10  

@DrKill Yeterli buldun mu abi peki bunu ?

Ben denemedim dediğim gibi ama DrKill denemiş. Sıkıntı çıkmaz piyasada bu kadar tutunduysa. En kötü 32 bitlik sürüme geçip sürücü imzalamayı kaldırırsın.

Tamamdır abi yarın alayım başlayayım bi sıkıntı olursa yeni bi tane alırız artık yapacak birşey yok :(

@snrhsn : Hocam Istanbulda değilim 1 ay sonra anca geçerim o zaman gelirken 1 adet alırım belki

@DrKill : Abi çalışma mantığını ve kodlama mantığını öğrenme amaçlı alıyorum bi iş için değil iş sonraki adım

20 tl ye ürün alacaksınız hocam 40 tl lik soru sordun yani :D

Yeterde artar bile.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

@YeniHarman abi bilgisayarım W10  

@DrKill Yeterli buldun mu abi peki bunu ?

Ben denemedim dediğim gibi ama DrKill denemiş. Sıkıntı çıkmaz piyasada bu kadar tutunduysa. En kötü 32 bitlik sürüme geçip sürücü imzalamayı kaldırırsın.

Tamamdır abi yarın alayım başlayayım bi sıkıntı olursa yeni bi tane alırız artık yapacak birşey yok :(

@snrhsn : Hocam Istanbulda değilim 1 ay sonra anca geçerim o zaman gelirken 1 adet alırım belki

@DrKill : Abi çalışma mantığını ve kodlama mantığını öğrenme amaçlı alıyorum bi iş için değil iş sonraki adım

20 tl ye ürün alacaksınız hocam 40 tl lik soru sordun yani :D

Yeterde artar bile.

C10H15N bunu yazdı
    sandman bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Anladım. Hocam bilgi için teşekkürler. 

Aynen sandman güzel söylemiş. HDL dillerinden biri ile işe başlayabilirsin. VHDL ya da Verilog. Ben verilog derim pascal gibi bir dil. Algılaması daha kolay. Gerçi C ile de HDL yazılıyor ama hiç denemedim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@DrKill bilgi para ile satılsa bu sitedeki herkesin bilgates  kadar serveti olurdu :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/groups/arduino.istanbul/permalink/1070492079680992/ 

Şuraya da bi bak hocam, beklemen gerekmez, diğer fiyatlarla filan karşılaştırmadım ama. Onun dışında da robotistan.com, robiduck.com kullanabilirsin

Toplam Hit: 3761 Toplam Mesaj: 29
c aurdino