folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Arena TR Davetiyesi (5 Adet)

Arena TR Davetiyesi (5 Adet)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

sağolasın hocam seedlemek için hemen 2x torrent buldum şimdi onu indiriyorum...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Teşekkürler (:

benim gibi bir torrent kullanıcısına referans olmakla ne kadar doğru bir iş yaptığını göstereyim istedim =P

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

konuyu görmüşken turktorrent davetiyelerime baktım, profilimden bakınca
    Davetiye Gönder (11)  yazıyor 
    11 kişi demek ise bu göndereyim davetiye isteyene, saat 6 da mesaim bitiyo erken yazarsanız memnun olurum...

Veni, vidi, vici
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

2 tane war gönderebilirim.

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

ben birşey merak ediyorum. bu davetiyeli üyelik uygulayan torrent sitelerinin özelliği nedir ? istediğimiz herşey kat.ph de mevcut zaten. seed sıkıntısına rastlamadım bugüne kadar. peki bu sitelerin özelliği nedir kat.phden aldığı linki mi paylaşıyor napıyor ?

(ciddi ciddi merak ediyorum)

Tüm torrent alemindeki içerik ve hız, ve kaliteyi düşünürsek public trackerlar içerik açısından %10 luk payı falan alırlar bana göre.

Kalite ve hız (hem seed hızı hem sunumun çıkış hızı) açısından vasat altı konudadır public trackerlar.

Sana şöyle söyleyeyim mesela bir sunum ilk önce pretime ı kafaya takan trackerlar tarafından internet alemine düştükten 5-10 sn sonra sunarlar. Sonra bu sitelere üye kesimler bu sunumları indirir ve diğer private trackerlarda sunarlar.

En son birkaç eleman bunları indirip public trackerlarda sunarlar, tabi kat.ph gibi trackerlarda hiçbir kalite ve çeşitli zararlı yazılım konusunda bir denetim olmadığından farketmeden yersin birsürü bok püsür.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

leechturk davetiyesi olan varsa, bana bi güzellik yapabilir (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

bana acil lazım şu aralar gönderebilirseniz sevinirim.

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

2 tane arena tr
    2 tanede torrenteagle davetiyesi var

e posta pm leyin atayım

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

her torrent konusunda leechturk diyorum, koskoca tbt'de kimsede mi yok arkadaş (:

Toplam Hit: 3415 Toplam Mesaj: 30