folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ares, Kazaa, Imesh Hangisi?

Ares, Kazaa, Imesh Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Bundan yıllar önce napster vardı ve ondan da iyi bir program yoktu, ne günlerdi bea :P 33kbps modemler falan. o günlerde napster kullanırdım.. sonra davalık oldu vs. ücretliye geçti. daha sonra kaza çıktı..  bu konuya nereden geldik derseniz az önce 1990's lara ait bazı şarkıları buldum bilgisayarımda. 12 yıl önce indirmişim.. tee 1999 da :)

neyse asıl konumuza gelelim. napsterdan sonra kazaa kullanmaya başlamıştım ve onunda suyu çıkınca 2005 yılında üye olduğum bir forum sitesinden işlemlerimi götürüyordum. (Ftp serv. falanda vardı) ancak oda kapandı. az öncede söylediğim gibi tek tek parça indirebileceğim ve beni uğraştırmayan bir paylaşım programı arıyorum. fakat hangisi daha iyidir. çok fazla alternatif var tek tek indirip denemek istemiyorum.. 

bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. tavsiyeleriniz nelerdir. mp3 indireceğim.. forum sitelerinden komple albüm indirmek istemiyorum. ve üye ol, maynunu kovala işleri canımı sıkıyor.

not: türkiyede internet kullanıcısı sayısı çok fazla arttı, ancak bilgileri cahillik seviyesinde. hayatları facebook, youtube, hatta birçok kişi googleye girmeden herhangi bir siteye bile giremiyor. bu yüzden her kafan bir ses çıkıyor. yoksa bu kadar basit bir konu açmak istemezdim.

saygılarımla..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

bearshare kullanıyorum gayet memnunum

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

yabancı şarkılar için

http://beemp3.com/ bunu öneririm

indireceğin şarkıların en az 128 kbps olmasına dikkat et

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hoca geride kaldi onlar artik ya kac yilindasin sen oyle :-) atik youtubede full hd klipler var millet ordan rip yapip indiriyor sarkilari yada ttnet muzikden yafa fizzyden yada hic indirmiyo dinliyo sadece p2p olayi bitti artik kardes tabi torrent haric

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

O dediklerinin hiçbiri bence. Eğer elektronik müzik dinliyorsan,

https://musicore.net/browse.php

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bi ara ares kullanıyodum aresten her indirdiğim dosyada virüs bulunuyo diye bırakmıştım bende geçen sene yada daha önceki sene sanırım..
    sonradan pek müzik dinlemedim yada youtubeden indiriyorum beğendiklerimi sonra  yarım dakikada şarkıya çeviriyorum tamamdır..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

hiçbiri. hepsinde virüs tehlikesi var. youtube dan online mp3 e çeviren siteler var onları kullan.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şuanda yapabileceğin en iyi şey internetten istediğin albümün flac ını bulmak :)

veya bı programlar arasında en iyisi frostwire :)

http://www.frostwire.com/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

Yardımlarınız için teşekkür ederim. sanırım tek şarkılar için youtubeyi kullanıcam.. sanırım eski şarkıları dinleyince böyle bir program aradım :P 

bu flac olayını biliyorum birkaç albüm indirdim böyle birde bu frostwire a da bakıcam..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ben eskiden emule Fincan mod kullanırdım.. Şimdi pek kullanmıyorum.. eskileri bulmak için birebirdir..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3048 Toplam Mesaj: 10