folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Arkadaşlar Bir Konuda Yardımınızı Bekliyorum ?

Arkadaşlar Bir Konuda Yardımınızı Bekliyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ruhsuz
    ruhsuz's avatar
    Erkek

Geçen günlerde pcde bir sorun oluştu. Pc açıldıktan sonra sağ taraftaki taskbar iconları açılırken duruyor ve 15-20 boyunca bekliyor pc.Bu süre içersinde hiçbirşey yapamıyorum.sonra birden sorunsuz geliyor herşey ve açlışıyor ama her açtığımda 20 dk falan beklemek zorunda kalıyorum..
    msconfigden bütün başlangıç açılışlarını kapattım öyle denedim olmadı. baya uğraştım. sonra donanımdan mı diye merak edip format çektim öyle denedim.formattan sonra sorun çözüldü dedimki programlarımı yükledikten sonra aynı şeyi yapmaya başladı.
    Bunun nedeni sizce nedir? avastla ilgili bir problem olabilirmi ve ya ne ile ilgili olduğunu nasıl bulabilirim ? şimdiden sağolun. 
    bu arada işletim sistemi: win xp pro 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Genelde Ses veya Ekran driverni Tanıtıgında o vürüs girer vürüsün Özeligide exporeri dondurmasıdır onu Taratıyorsun Hal Oluyor format ne kadar Atarsan At bu sesle goruntü driverini yüklediginde Girecektir portable kyps Kulanıyorsun Sorun ortadan kalkıyor

http://www.easy-share.com/1904688111/KAV_Portable_9.0.0.313_En.rar

her 2 tarafıda tara c: d:

Beleş wireless kahramanı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ruhsuz
    ruhsuz's avatar
    Erkek

cevabın için sağol..
    ama ses ve görüntü driverini uzun süredir kullanıyorum yeni çıktı böyle bir sorun .. olabilirmi birden böyle bişey ? 

Toplam Hit: 812 Toplam Mesaj: 3