Arkadaslar Bir Ricam....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PabLo
    PabLo's avatar
    Erkek

Öncelikle SELAMUNALEYKUM arkadaslar,ya biliyorum belki soracagim soru sizi rahatsiz edecektir defalarca sorulmus bir soru,ama napalim olayi cakmiyorum ve sormadanda edemiyorum siki tutunun sorum geliyor :) Arkadaslar bu Denyo Launchu bana bir sekilde anlatabilecek varmi,duyduguma gore cok super bir prog. mis ugrastim ama cozemedim,ayrica ellerine saglik Holyone abi....insallah yardimlarinizi esirgemezsiniz arkadaslar....p.s Helal size sayfa dedinmi bu olur....cehennem.com a koyim duyduguma gore artik belirli gunlerde uyelik veriyorlarmis muahhaha a.k cakallari sanki adam oldularda konusuyorlar entel dantel davraniyorlar :P

Bilmemek ayip degildir...ögrenmemek ayiptir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ah güzel kardeşim bu forumda bu programın açıklaması 100 kere yapıldı desem yeridir :D birini okuyuversen yeter hatta sitedeki açıklamaları okusanda yeter.

oku! :)

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Forumu incele , baktın gene tık yok . Bizi bul yapalım sana dls

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PabLo
    PabLo's avatar
    Erkek

Selamunaleykum...arkadaslar uyarmistim belki sikilirsiniz sorumdan ama inanin anlamiyorum okudumda ama akil almayinca olmuyor 100 firildaklar denedim yine olmadi...yardim ederseniz sevinirim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Msn e gel , bizden birini bulursun , zaten tarikattan birini buldunmu herkes yardım eder

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PabLo
    PabLo's avatar
    Erkek

Kardes msnden bahsediyorsunda hangi msn site messengermi yoksa bildigimiz msn mi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    messengerden bahsediyor.. böyle şeyler için topic açma msne gel

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Canım dostum 3 veya 4 günlük üyeyim ben ne yaptım biliyormusun, Holy one üstadımızın site girişinde açıklamaları var onları yazıcıdan döktüm koca bir kitap haline getirdim, şu an okuyorum mümkün mertebe kendim hallaetmeye çelışıyorum sağolsun arkadaşlar yardımlarını esirgemiyor ama olur olmazda rahatsız etmeyelim, önce bu üstadlara kendimizin bir şeyler başarabildiğini yada doğru yolda olduğumuzu hissettirelim ondan sonra yardım isteyelim, hem onlarda umutsuz vaka olduğumuzu düşünmemiş olacaklar, Tavsiyem messengerde tabi görüş madem tavsiye diyorlar, ama bu bilgiler önünde aydalanman içinde son derece açık ve amatör seviyede yazılmışlar. Ellerin ve beynin sağlık dolu olsun holy one üstat.

Ha bide bir üstadımızın verdiği bilgileri dün akşam denyoya yükledim ve bir amerikan sitesini tarattım sonuç ne oldu bilmiyorum ama ilk saldırı denememdi denyo ile. Merak ettiğim bu saldırılar sırasında proxy kullanmalımıyım gizlenmek için. sonucu öğrenemedim çünkü dükkanı kapamak zorunda kaldım geç oluyordu valla denyoda taramaya başladımı sürüyor gidiyor durmuyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

shockman bunu yazdı:

bilgileri dün akşam denyoya yükledim ve bir amerikan sitesini tarattım sonuç ne oldu bilmiyorum ama ilk saldırı denememdi denyo ile. Merak ettiğim bu saldırılar sırasında proxy kullanmalımıyım gizlenmek için. sonucu öğrenemedim çünkü dükkanı kapamak zorunda kaldım geç oluyordu valla denyoda taramaya başladımı sürüyor gidiyor durmuyor.

proxye filan hiç gerek yok...

Salla.. İşleri güçlüeri yokda senin peşinemi düşecekler ;)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1619 Toplam Mesaj: 9