folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Arkadaşlar Görsel Asp Tasarımı Hakkında...

Arkadaşlar Görsel Asp Tasarımı Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    arkadaşlar benim merak ettiğim bişey war mesela front page de html tasarlar gibi asp tasarlayabilirmiyiz kod yazmadan görsel olarak tabiki ufak tefek kodlar yazacağız ama en azından bunu en düşük seviyeye getirebilen program warmı piyasada ben aradım bulamadım

işte öyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Eğer editörle kod yazacaksan Macromedia Dreamweaver MX 2004 yeni başlayanlar için ideal asp nesnelerinin bir çoğunu oluşturuyor.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

HolyOne ASP Generator:)

Database den anliosan site databaseini yap bana yolla sana 10 dakka icinde siteyi yolliyim bi satir kod yazmadan hazir olsun guestbook, membership, download fln nein warsa :) hade len deme dene bi :)

(not: program kendi icinde hazir bulunan guest book üyelik fln ile site yaratmaz. senin olusturduun guestbook,uyelik,bilmemene database i neyse onun asp kodunu cikarir)

Bi yere upload et link ver bende atim buraa kodlari.

Tahribat.com Top Secret Program arşivinden :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuzuLi
    fuzuLi's avatar
    Erkek
    tabi ki ama ben derim ki böyle uğra$acağına bir portala skin tema fln yap. hem daha basit hemde daha avantajlı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Top Secret`lerdemi var di hoca :)hahaha

php icin olanida  varmi  top secret arsivinde ..

(CodeCharge) vardi bide öle bisey crack bulamadim

Laaaaaan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

HolyOne ASP Generator:)

Database den anliosan site databaseini yap bana yolla sana 10 dakka icinde siteyi yolliyim bi satir kod yazmadan hazir olsun guestbook, membership, download fln nein warsa :) hade len deme dene bi :)

(not: program kendi icinde hazir bulunan guest book üyelik fln ile site yaratmaz. senin olusturduun guestbook,uyelik,bilmemene database i neyse onun asp kodunu cikarir)

Bi yere upload et link ver bende atim buraa kodlari.

Tahribat.com Top Secret Program arşivinden :)

Hoja ben zaten senin bööle bi program yapacaını düşünüyodum hoca database dediin mesela uyelik olacak member.mdb uye isimi sifre falan diosan onu yapmak çok basit ben sana yapiim sende bana sitenin tasarımını yolla grafik olayini ben yaparım ve sana teşekkür ederim helal sana holuuuu bide hoja benim yapacaım oyun sitesi içinde download aırlıklı olacak içine admin olacak ordan download eklenecek oyun inceleme hile falan olucak sen yaparsın hojaaaaaaa Saolasın çok teşekjkür ederim....

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek

HolyOne ASP Generator

sahsen denedim baya gusel aytek abumuzun yazdigi tashackli programlardan birtanesidir bence firsat bu firsat yazin db yi verin holy abiye yaptrisin programa ben 1-2 kere yaptirmishtim :)

The turth is somewhere over there
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

access de var sqlquery sonucunu asp ye export ediyosun. (file export)

frontpage 2003 de var vizard la yapılıyo dbyide kendi oluşturuo. xp de varmıydı bilmiyorum.

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Asp yi nasıl yazıosunki zaten?? tablo olusturmaları filan oturup notepadde kod yazarakmı yapıordun??

acacaksın frontpage'i bütün html yi olusturup içine az bişey kod sokacaksın :)

ama aspgenerator gerçekten mükemmeldir. Tek eksiği yazdığı kodun anlaşılamaması :D Ama çalıştığı kesindir.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    frontpage asp kodu generate ediyor access de generate ediyor.

ftw
Toplam Hit: 1786 Toplam Mesaj: 10