folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arkadaşlar Lütfen Bir El Atın Yapacağınıza Eminim

Arkadaşlar Lütfen Bir El Atın Yapacağınıza Eminim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

haziranda çocuğumabosch bulaşık makinası aldık kurduk çalıştığında makina arızalı çıktı servis çağırdık hortum değiştirdi buda garanti dışı dedi 53 tl para aldı tekrar bozuldu geldi hortum uzun dedi kesti yaptık dedi gittiler çocuğunda tayini çıktı şarka gitti. bugünlerde geldiler makinayı çalıştırdık tekrar arıza verdi servis çağırdık parça değişmesi lazım dedi yada makinayı değiştirin aradan zaman geçti diye müşteri hizmetleri kabul etmiyor ikinci çağırdığımızda rapor tutmamışlar sizden ricam bosch genel müdürlüğü arıyom beni tekrar aynı müşteri hizmetlerine bağlıyorlar sizden ricam genel müdür steven young veya herman butz bunların cep telefon numarası veya santrala uğramadan direk numarası lazım bana bu konuda lütfen yardımcı olursanız direk kendilerine ulaşıp konuyu anlatmak istiyorum selamlar

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

steven young veya herman butz 'ın cep numarası mı? 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

hocam yapacagınıza eminim demişsin de bu adamların kişisel cep numaralarına ulaşmak mümkünmüdür ki ? Onu bulduktan sonra neler neler buluruz biz :) Tüketici haklarına gidiyorsun hocam, durumu anlatıyorsun onlar sana yol yordam gösteriyorlar, aynı hatayı 3 kez verdigine dair sözleşme belge bişe zımbırtısı varsa sıfırını alabiliyorsun vs vs. hükümet konagında olur genelde tüketici hakları bilmem ne komisyonu. bi git görüş istersen.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

steven young bulursak çok memmun olurum tüketici mahkemesi süre uzayacak kolay yoldan halledmeye çalışacam

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

beyler acil barack obama'nın avea hattının numarası lazım çok önemli :F şaka bi yana, sikayetvar.com'a şikayet edersen geri dönerler hemen.

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

yalan dünyayı izliyorum

onda bile bu kadar sesli gülmedim

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

mürütler konuyu tiye almışınız size yakıştıramadım insanın bunaldığı zaman yardım etmeniz lazımken anlayamadım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

abdullahozcan bunu yazdı:
    -----------------------------

mürütler konuyu tiye almışınız size yakıştıramadım insanın bunaldığı zaman yardım etmeniz lazımken anlayamadım

-----------------------------

ti ye almadık zaten konu komik

ama genede bir yardımı olurmu bilmem

werner struth az önce aradı ve konuya duyarlı oldugunu ilgilenecegini söyledi

bulunmazsı imkansızı istememişsin ama zor genede

bulsan bile işine yaramıyacak bir şeyi istemişsin 

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

dayı kaymakamlıktaki tüketici komisyonu zımbırtısı var. ilacın orda. lakin elinde 3 defa servis geldiğine ve parça değiştirilip ücret alındığına dair belge yoksa işin zor :|

Toplam Hit: 1056 Toplam Mesaj: 9