folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Arkadaşlar Php"De Yazılmış Cok Güzel Bir Mailbomber

Arkadaşlar Php"De Yazılmış Cok Güzel Bir Mailbomber

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINNAT
    ZINNAT's avatar
    Erkek

evt arkadaşlar bir sitede buldum php ile yazılmış cok güzel bir mail bomber denemenizi tavsiye ederim cok güzel istediniz sayıda yolluyor ben eski mailime 5000 tane attım calıştı zaten sonra blocke oldu

Link: http://rapidshare.de/files/10195402/mail_bomber.php.zip.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek

bu verdiğin kodların php destekleyen bi sitede yayınlanması gerekio sanırım yayınlan mış şekli ile yok mu arkadaşım

<header> ===> </header>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Maili destekleyen free host bulmakta bi problem..

The king is bleeding.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

çalışmıyor uploatta ettim siteye senderdosyasında hata var sanırım

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    bi boka yaramaz script gir bir for dongusune 100 tane yollasın. olay bu kadar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek
    lan warya bi şey yazıyosunuz yok çok güzel bir mail bomber ondan sonra dönüp bakmıyosunuz a.q mail bomberiğn bi sikime yaradığı yoq  a.q

<header> ===> </header>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mailbomb scripti olması önemli değil ben sana kafamdan yazıyım bir php mail bomb önemli olan junka gitmeyeni yapmak 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINNAT
    ZINNAT's avatar
    Erkek

php anlamıyorsun sonra senderda problem var diyorsun ben kurdum calıştı tmm buldum site turk-hackers.com cok güzel sağlam calışıyor he haklısınız evt junka yolamıyor ama yinde işi görüyor en fazla 5000 tane yolluyor zaten kutuyu doldurcak kadar yeterlidir ama isterseniz kullanın isterseniz kullanmayın karar sizin ben yayınlamak istedim yayınladım

SAYGILAR

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    ZINNAT bunu yazdı:

php anlamıyorsun sonra senderda problem var diyorsun ben kurdum calıştı tmm buldum site turk-hackers.com cok güzel sağlam calışıyor he haklısınız evt junka yolamıyor ama yinde işi görüyor en fazla 5000 tane yolluyor zaten kutuyu doldurcak kadar yeterlidir ama isterseniz kullanın isterseniz kullanmayın karar sizin ben yayınlamak istedim yayınladım

SAYGILAR

phpden anlamadıgım dogru ama siteye yükledim mail atıgı zaman zipin içindeki sendere yönlendiriyor onu biliyorum ama yolladıgım zaman sayfa bulunamadı gibi bişey çıkıyor eger sen yaptın ve çalıştırdıysansa ozaman linki ver ben ve benim gibi arkadaşlar yararlansın

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 1261 Toplam Mesaj: 9