folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder ARKADASLAR ŞU CEPTEN NETE BAĞLANMA OLAYINA Bİ AYDINLIK GETİRİN

ARKADASLAR ŞU CEPTEN NETE BAĞLANMA OLAYINA Bİ AYDINLIK GETİRİN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Arkadaslar ben cepten nete bağlanmak istiyorum bunun için bi 6100 aldım birde yazıcıoğlu iş hanından İrda markası BAFO buraya kadar hersey güzel sorun bundan sonra bilgisayarla telefon bağlantısını sağlayamıyorum telefonun irda sıyla bilgisayarın irdasını birbirine yapıştırıyorum nerde ise gene olmuyor 5 10 saniye bağlantı sağlıyorum sonra kesiliyor bunu yapabilmek için nasıl bi yola baş vuracağimi yazın kimileri bu telefonla olmaz diyorlar ne yapacağimi bilmiyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    doru sölüyorlar o ırda nete bağlanman için değil veri transferi yapman için bi de sinyallerin ne sürede tazelendiğini bi kontrol ettirsen ii olur

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu konunun uzmani martyn_ dir ona sorun
    veya o simdi gelip yazar

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    YA ARKADASLAR BU CEPTEN NETE OLAYINI İYİ BİLEN BİRİ YOK MU YA BENİM TAKILDIĞIM UFAKBİ KONU SAYFA BAŞINDA YAZDIM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    ben cep telefonundan nete bağlanıorum ve şuanda bağlandım cepten :) bunun için öncelikle gprs uyumlu bir telefon gerekıor ve onun data kablosu ondan sonra kullandığınız gsm hattınızı gprs e açtırmanız gerekıor ve telefonunuzun gprs ayarlarını yapmanız gerekıor.Bundan sonra aldığınız data kablosunun içinde size bir cd verilir bu cd le telefonun driver larını bilgisayarına yuklersin.Ve telsim se telsim connector u turkcell vb gsm hatlarıysa onları kurar sın ve internete girersin. Ben sahsen motorola c330 la giriorumm.Hattım telsim

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ycrazy
    ycrazy's avatar
    Erkek
    Aynı olay bendede var bende de 6100 var ve bir kızıl ötesi aldım bilgisayarla bağlantı kurayım diye ama bir türlü kuramıyorum yardım edermisinizzzz??? Birde kızılötesi benim bildiğim kırmızı bir plastiği olur ama bu tel. yok neresinde bu kızıl ötesiii???
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya babalar neden seri yada paralel porta bağlamıyorsunuz ??
    irda zaten yawaştırda..

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    menopiko
    menopiko's avatar
    Erkek
    kızılotesı baglanılamaz arkadasım ya data kablasu tyada bluooth almalısın

ibrahi G
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    menopiko
    menopiko's avatar
    Erkek
    bnde sunu merak edıyorum bu cepten nete baglanmayı hızlandırıyolarmıs nasıl yapıyolar pekı

ibrahi G
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DELOREAN
    DELOREAN's avatar
    Erkek
    bozo arkadaşım gprs_infrared"in profesörü geldi korkma kardeş senin ilacın bende
    sorunun ne olduğunu şu iki kelimenden anladım 5-10 saniye bağlanıyor
    evet sağ alt köşede infrared monitör var kızılötesi monitor ona tıkla seçeneklere gel bağlantı hızını sınırla seçili olacak ve hızıda 9600 yap tamam de çık şimdi bi dene
    olmadıysa 2. olarak modemin özelliklerine gel ama denetim masasından değil çevirmeli ağdan kurduğun modemin gprs"e bağlanmak istediğin modemin yani dial-up modem değil gprs bağlantısı için yapılandırdığın bağlantı sağ tıkla özellikler de usta direk yapılandır de orada en yüksek hız var onu 9600 yap
    veyada istersen 19600 yaparsın ama ben tavsiye etmem bağlandıktan sonra veriler kesik kesik geliyor çok beklersin
    eğer problem bu değilse bana özel mesaj at veya burayada yaz yardım ederiz
    ama büyük i,htimalle kızılötesi monitörü dediğim gibi yap düzelir tabi tam drdini anlatmadıysan bilemem
    1-2 arkadaşta adamlar başlamışlar gidcen telsim hat alcan gprs telefon alcan lan adam zaten almış bağlamış driverini yüklemiş heralde 5-10 saniye bağlanıyosa daha ne diye bunları baştan alıp söylüyorsunuzki
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    delorean cok tesekkurler dediğin gibi yaptım problem cozuldu sımdı bağlanabiliyorum yanlız başka bi problemim var sımdı bu bağlantı ayarlarını nerden yapıyoruz hani bu cevireceği telefon numarası falan varya onları #90* gibi bunu tam olarak nerden öğrenebilirim ben turkcell kullanıyorum turkcelin internet sayfasında bulamadım
Toplam Hit: 2749 Toplam Mesaj: 11