folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Arkadaşlar Tavsiyenie İhtiyaçım Var Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar Tavsiyenie İhtiyaçım Var Lütfen Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FantaysLand
    FantaysLand's avatar
    Erkek

mrb arkdaşlar 3 yıllık evliyim ben  23 yaşında eşim 18 güzel bi evliğimiz var fakat ilk başlarda eşimle tartışmalı ve biraz üzülerek söylüyorum dayaklı günlerimz geçti.eşimle erken evlenmemin sebebi eşimin aile eşime çokkötü davranması ve çok şiddetlli dayaklar yemesiydi bunların üstüne evlendik.1 hafta önce eşimle şddetli tartışma yaşadık.eve geldiğimde eşim yoktu aradım saatlerce bulamadım sonra polise gittiğini öğrendim polise eşimle eskiden dövüyodu ve şimdi aileme gitsem onlarda döver diye kadın sığınma evine gitmek istemiş neyse gitmedi şuan eşim kendi ailesinde 1 hafdadır.normalde birbirmizi çok seviyoruz 1  günlük uzak bi yere gitse bile 9 10 kere konuruşz birbirizi çok severek evlendik ama nie böle oluyo anlamyıorum şuan eşime kırgınım kızgınım hiç aradım 1 haftadır telefonlarımda kapalı bana ulaşmasın die eşimide çok seviyoum ve bir yandanda çok kırgınım ve sizden tavsiyelerinizi bekliyorum arkdaşlar tecrübeli abiler ne yapmalıyım

Hangi limana yelken açtığını bilmeyen tekneye hiçbir rüzgar yaramaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FantaysLand
    FantaysLand's avatar
    Erkek

kimse yokmu

Hangi limana yelken açtığını bilmeyen tekneye hiçbir rüzgar yaramaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

Meramını bu kadar sakin anlatan bir insanın, sırf ailesinden dayak yiyor diye bir kızla erkenden evlenip,  evlendikten sonra aynı şiddeti göstermesi ilginç. Yazık olmuş ikinizide kardeşim. 20 yaşında neyine güvenerek evlendin. İkiniz artık aile olmuşsunuz.  Eğer dini bütün biriysen "vaktinde ailesinden zulüm görmüş bir mazlum'u" dövmenin ne kadar günah olduğunu tahmin edebilirsin.  diyeceğim o dur ki geçmişe sünger çek. Eğer kavganıza sebep dedikodu, ailevi olaylar falansa gerekirse hepsiyle arana mesafe koy.Zaten erken evlenerek bir hata yapmışsın. Yapacağın tek şey o kızla mutlu olmaya çabalamak. mutluluğunuza mani olan ne varsa hepsine çözüm bulmalısın. Gerekirse bir uzmandan psikolojik yardım almalısınız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

şimdi sna nasıl yaklaşiyim el karkrmı kadına ayıp değil mi yaptııgından azck pişmanlık duyuyorsan git evine kızın al geri getir dağılmasın yuvan..

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Ya hacı abi burası mı bu mevzunun çözüleceği yer. Gidersin aile büyüklerinle kızın ailesine konuşursun vs. Bu tarz bir konu için dermanı burada arıyorsan bence işin çok zor.

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

seviyom diyosun dövüyosun

barışmak istiyorum diyosun telini kapatmışsın

kafa mı buluyosun bizle anlamadım ama öyle değilse psikiyatra falan bi görün önce

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

öncelikle eline bir demet bahçeden toplanmış papatya alıp kayınbabanın evini tutuyorsun daha sonra kapıya dayanıp karını alıp evine gidiyorsn.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

abicim başının tacıdır o senin helalindir nasıl elin kalkar  gidip  evine almak varken telefonları kapatıyosun 
    sendeki de  nasıl sevgi anlamadım 

git al ait oldugu yere götür ve bir daha el kaldırma bence 

dayak bi cezamı terbiye etme yöntemimi  intikam mı   nedir  ya dayak 

canını yakmak istesen dayakla yakamazsın  bi bakışın  bi kelime lafın  yeter üstüde  kalsın der bırakarsın   tabi haklıysan

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

söyleyecek pek bişey bulamıyorum ancak "aptal mısın ?" diye bir soru sorabilirim formalite icabı. cehaletin elle tutulur bir örneği işte.

dur aklıma geldi şimdi sana bir tavsiyem var. kızı seviyor musun gerçekten ?  bak daha gencecik 18 yaşında.. kızı rahat bırak kendi seçimini yapsın; isterse yeni bir sayfa açıp hayatını yaşasın...

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Kendi evinde dayak yiyen Bir kadını Evlendğindede sen dövüyosun sora gelip bizden yardım istiyosun ..Bsg.

Toplam Hit: 1467 Toplam Mesaj: 10