folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arkadaslar Turk Aile Yapisina Ve Anlayısına Ters Dusen Herseye Koyun Mutlaka Okuyun

Arkadaslar Turk Aile Yapisina Ve Anlayısına Ters Dusen Herseye Koyun Mutlaka Okuyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    kıyamet çabuk gelse iyi olck ne dersiniz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    buzlu hoca :) kıyamet yerine bir an başımıza mantıklı kişiler gelse daha ii olur bence.
    ----------------------------
    herkes yorumunda bunun batı özentisi olduğunu söylemiş. demekki hala batının kültürünü almaya çalışanların, batıyı savunanların ne kadar insan oldukları(!) ortada. batının medeni olduğunu iddaa ediyorlar. bunun cevabını yıllar önce büyük şair Mehmet Akif Ersoy vermiş:

kim demiş avrupa insanı medeni?
    ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
    eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    desenize hayvanlar bizden daha medeni!

anlayana...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Mehmet Akif Ersoy en az Atatürk kadar ileri görüşlü bi kişilik..!!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    üye oldum aq.dicem ben manitasız katılıom.benlede deişirmisiniz.damsızız ama :D

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 6271 Toplam Mesaj: 35