Arkadaşlar Üyelik Girişi Lazım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacimurat
    hacimurat's avatar
    Erkek

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ben bir site yapıorumda bana üye girişi lazım bunu yaparım html olarak yapıorum bana çok lazım yardım ederseniz sevinirim kolay gelsin hepinize

Not: Sorununu daha iyi türkçe kullanarak açık bir şekilde anlat - 8mm

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ACİİİLLLLL banlıcaklar görürsün :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    ne istedigini daha anlasilir cumlelerle anlatsan yardim eden cikar da.2 kez okudum ne istedigini anlayamadim.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    üyeler kapıda kaldı galiba ACİLLL!!!! yazdığına göre..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacimurat
    hacimurat's avatar
    Erkek

dostum şu yani bana üye girişi yani lazım girip kimşn online olup olmadığıunı görmek istiyorum bazı siparişlerde bulunabilsinler anladınızmı arkdaşlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    ne demek estediğin anlayamadım hangi dilde istiyorsun. html ile yapamazsın bildiğim kadarıyla. ama java eklersen belki olur.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    hacı lan bu saygı gösterin :D acilinden çakın

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

nese cvp verecem tutamıcam kendimi..

burda arkadaş üyelik sisteminden bahsedio ama bunu html ile yapamassın ya da onun gibi bişey :) asp ya da php kullan hazır portal kullan ama açıkları var kapatmakla uğraş dicem uzun iş rica et holy den yazsın sana tahribat gibi bişiler ama boşa umutlanma :) nese can sıkıntısı ve sıcakların etkisiyle saçmalama sınırımı aşmış gibi hissetmeyi müteakip nail olup müşerref oldum..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

istedigin sey komple bir uyelik sistemiyse bu is aceleye gelmez :) 2 dk da yapilacak bir sey degil + kimse oturup ugrasmaz komple bir bir uyelik sistemini senin icin yazmaya.

http://www.aspindir.com/ veya http://php.arsivimiz.com/ sitelerindeki uyelik sistemlerini inceleyip kendine gore uyarlayabilirsin ama bu islemlerde cok zahmetlidir.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Konu yararlı o yüzden sana selametle diyemiyorum.

En iyisi konu başlığını değiştireyim

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 1442 Toplam Mesaj: 10