ARKADASLARLAR WEBHACK İÇİN YARDIM ELİ UZATIN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozkanozkan
    ozkanozkan's avatar
    Erkek
    arkadaslar 8senedir gece gündüz hack sitelerindekı dökümanları okuorum program indiriorum bişeyler yapmaya çalısıorumm ama elde war 0 artık mılletın bılgısayarına gırıp butun hesaplarını calmaktan bıktıımm hackde en buyuk hayalım bi site hacklemek we indeximi yerleştirmek bu siteye cook hosuma gitti herkez oldugunca yarım etmeye calısıo dier sitelerde böle bi link açdıgımda döküman aku diyip kilidi koyuyolar uyuzz oluooodummm hiç yokmudur VİDEO HALİNDE SİTE HACKLEME İŞİİ LÜTFENN YARDIIMM EDİN 8SENELIK HAYALIMM tabi isterseniz konuyu silebilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyx0753
    boyx0753's avatar
    Erkek
    selam ben hack işini yeni öğrenmeye çalışıyorum sen buradakilerden bilgi almak istiyorsun bende senden bilgi almak istiyorum açıkçası madem 8 yıllık bi tecrüben var bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

abi eger deface atinca hayalin gercek olcaksa davs die bi program var bu sitede de linki verildi koy indexini :) yok az daa guzel olsun diosan http://johnny.ihackstuff.com gir burdan oku ing site direk admin sifresi alabilirsin...

yok daa da kasacam diosan bi scanner indir... soora bi siteyi tarat aldigin sonuc bi exploit olacak o exploitin nasi kullanilcagini da google da tarat...

yada exploiti bulunca yardim iste...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek

Video halinde site hackleme işi anlatılmaz yavrum.

Cünkü tek bir yontem yoktur. Tek bişey öğrenip tüm siteleri hackliyemezsin. Sitenin yapısına göre değişik yöntemler vardır. Her siteye açığı nerdeyse ona göre yaklaşırsın. Sayısız yöntem var, döküman oku diyenler doğru söylüyor, şimdiye kadar eğer o dediklerini yapıp adam gibi okusaydın bu soruyu sormazdın. Önce bi herşeyi öğrenicen, sonra gerektiği yerde gereken yöntemi kullanarak ve üstüne birazda zekanı ekliyerek (bak yine olay sende bitiyo, hiçbirşey öyle hazır elde edilmiyo) uğraşıcaksın.

bir imzam bile yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

indexi foruma atarsa dalga geçerler adamla :)

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mert1203
    mert1203's avatar
    Erkek
    arkadaşım benim mailim mert1203mynet.com yardımcı olmaya çalışırım

asi prens
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    megadet
    megadet's avatar
    Erkek

Yok abi inanmam ben 8 sene değil oo 8 saattir 8 aydır ama 8 sene degildir eger öle ise sen bidaha pc bile açmaaa:DWede en yakın zamanda i.q testi yaptır.
      Birde başkasının buldugu yöntemle bir siteye index atınca adı hackmi olacak güldürme beniiii:D  Git işineee

Bundan sonrası için sana başarılar:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

anooo 8 sene yaziomus ben 8 ay okuduydum...

ozkan kardes yada abi artik yasin kacsa...

abicim ben eminim ki zekayla ilgili problemlerin var .... cunku yani 8 yil uurassa herkes yapar... ( Kevi Mitnick ol da demiolar zaten ) ki 8 yilda mi buldun ya tahribati|?

yok eer yalan sooluosan bunu fark edemiiceemizi dusunduun icin direk malsin snrm...

Toplam Hit: 2116 Toplam Mesaj: 8