folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arnavutköy Hakkında

Arnavutköy Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. Arnavutköye öğretmenlik il disi tercihi yapacagim. Nedir ne degildir semtleri okullari sorabilecegim o bölgeleri bilen bir mürit kardeşimiz var mı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

İlçe olan mı yoksa lüks olan mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

İlçe olan mı yoksa lüks olan mı?

Ist uzak ilçe olan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Kira fiyatları tavan yaptı. İstanbul'a ulaşım sıkıntısı var. Merkezden uzakta ki okullara ulaşım sorunu var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Beyler terkos gölünün yaninda tolga eti ortaokuluna atandim arnavutköyde olan mürit kardeşimiz varsa iletişime geçelim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

hayirli olsun memur adam icin ideal bolge masrafin olmaz kirasi ucuz para koseye atarsinda ulasim falan sikinti cevreden uzaklasmazsan gul gibi yasarsin :D karaburun belediye araclari var baya s1k geciolar merkeze git gel rahat yaparsin kisin biraz sorunlu olur oralar soguk olur ama olucak okadar. Pazar gunu isim cikmazsa bi cay iceriz merkezde :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Sakin olsun diye yazdim hocam mudanyadan sonra kalabaliga fazla karismayim dedim araba var saga sola gidersem arada giderim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

kapitalizmden biraz uzak yer, yeşil yeşil tepeleri güzel. zihin adamları cihangir yerine burada yaşasa ülkenin sanat anlayışı kalkınabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şu sıralar yeni havalimanı sebebiyle bol bol kamyon gürültüsü pisliği tozu dumanı olan bir yer ama köy gibi çoğu yeri çok gelişecek

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Beyler terkos gölünün yaninda tolga eti ortaokuluna atandim arnavutköyde olan mürit kardeşimiz varsa iletişime geçelim

orayı bilmem ama o okulu abimin patronu yaptı sorarım 

Yav he he
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Sakin olsun diye yazdim hocam mudanyadan sonra kalabaliga fazla karismayim dedim araba var saga sola gidersem arada giderim 

araban varsa skintin yok hocam ozaman istedigin yere gidersin merkezi bolgelere uzak orasi sknti ama senin zaten isin orda o yuzden problem olmaz 1-2 haftadada saga sola gitsende koymaz Hayirli olsun

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 951 Toplam Mesaj: 11
arnavutköy